all

Dodaj jej skrzydeł nie tylko w Walentynki!

Czy szukasz dobrych momentów, by dać prezent ukochanej osobie? W końcu rok obfituje w okazje, a kobiety uwielbiają być obdarowywane. Urodziny, rocznice, świętowanie sukcesu to chwile na drobny gest, czułe słowa i ciepłe emocje. Jest też jeden szczególny moment w roku – tuż przed wybuchem wiosennego przesilenia, gdy słońce grzeje mocniej, a krew szybciej krąży. Czas pomiędzy Walentynkami, a Dniem Kobiet może stać się okazją do celebrowania wspólnych chwil, radości, uczucia i kobiecości. I to nie przez ten jeden, kalendarzowy dzień, a przez kilka tygodni, które sprawią, że oboje poczujecie się wyjątkowo. Romantyczne randki, wspólne gotowanie, wypad na wino lub do kina i pierwsze wiosenne spacery – doceńcie siebie i to, jak się czujecie. Taki czas może stać się Waszą wspólną tradycją i materiałem na świetne wspomnienia.

Okazja 1 – Bo wie, jak bardzo jest piękna

Zastanawiasz się, czy wie, że jest piękna? Patrzysz na nią, gdy przymierza ubrania, zakłada skarpetki, poprawia włosy i upina je w ciasny kucyk. Myślisz o tym jak postrzega siebie i jak widzi się codziennie w lustrze? Dałbyś jej cały świat, chociaż go nie potrzebuje. W końcu, jak każdy, potrzebuje głównie miłości. Słów i gestów, które sprawiają, że czuje się pięknie i pewnie w swojej skórze – idealna i jedyna w swoim rodzaju. Gdy grzeje pierwsze, wiosenne słońce, weź ją na spacer. Wystarczy ciepły sweter, szalik, trampki i jesteście gotowi. Uzupełnij jej garderobę prezentem z okazji bez okazji, albo po prostu z okazji zachwytu. Nie trzeba wymyślnych wzorów i kolorów, wystarczy piękny drobiazg, może naszyjnik, którego prosta, klasyczna forma pasuje do wszystkiego, albo kolczyki z delikatnym kamieniem, idealne do ciepłych swetrów z grubym splotem.

Okazja 2 – Bo chcesz jej powiedzieć, że jest piękna

Oczywiście, że jest piękna! Przypominaj, komplementuj i bądź wyczulony. Weź ją na randkę, weź nad morze, zaplanuj weekend w górach, bo… dlaczego nie? Spacer, pusta plaża i zachody słońca są idealnym dopełnienie romantycznych weekendów walentynkowych. Na randkę wystarczy prosta sukienka. Odsłoniętą szyję, może podkreślić talizman z miłosnym wyznaniem. Jeśli uwielbia bransoletki, idealna będzie złota z gwiazdeczkami, które są symbolem nieskończoności, nadziei i szczęścia. Czy potrzeba czegoś jeszcze? Tak! Powiedz jej, że jest piękna!

Okazja 3 – Bo podziwiasz jej pewność siebie

Jest tak różna, zmienna, jakby do wyboru. Śmieje się i płacze, krucha, a taka silna. Twierdzi, że się nie zna, a jest najlepszym doradcą, przyjacielem i powiernikiem. Gdy jest smutna wali się cały świat, ale za każdym razie wstaje silniejsza, a jej pewność siebie wzrasta. Zastanawiasz się jak ona to robi? Ona też nie wie, po prostu, czasem nieświadomie, celebruje kobiecość i testuje swoją siłę. Doceniaj to i zauważ. Swoje emocje możesz wyrazić upominkiem, biżuteria pomoże Ci je opisać. Poszukaj wśród talizmanów takiego, który zrobi to najlepiej. Mamy energię, spokój i wolność.

Okazja 4 – Bo chcesz jej dodać skrzydeł

Kochaj, kochaj, kochaj! Czy to naprawdę wystarczy, by dodać ukochanej skrzydeł? Jak najbardziej! Nic nie dodaje skrzydeł tak wielkich, jak zadowolenie z życia, radość i miłość. Ta ostatnia ma prawdziwie uzdrawiającą moc, pomaga w przezwyciężaniu lęków, wzmacnia odporność, dodaje energii i jest świetnym, dodatkowym lekiem na wiele dolegliwości. Na taką okazję możesz wybrać coś szalonego może naszyjnik DOLCE VITA z pięknym, niebieskim topazem,  lub złote kolczyki GLOW o kształcie motyla, które dodadzą jej dodatkowych skrzydeł.