all today I'm wearing

Today I’m wearing: pastels


Dzisiaj jest słodko, jasno i pastelowo. Ja jak nie ja: wybrałam tym razem srebrne dodatki, a nie jak zwykle złote. No dobra, gdzieniegdzie wypatrzycie coś złotego, ale jak na mnie: naprawdę niewiele!

Nie wiem czy to zależy tylko od gustu czy jakiegoś metafizycznego przyciągania, ale są osoby ze zdecydowaną preferencją albo do srebra albo do złota. Moja mama nigdy nie założy niczego żółtego (ok, bardzo rzadko), a ja na odwrót: srebro wydaje mi się za zimne. Dziś idę na kompromis, bo i tak na mnie w firmie ciągle krzyczą, że nie mogę projektować pod siebie, ciągle żółte i żółte… I naprawdę, uwierzcie mi, staram się, żeby nasze kolekcje były sprawiedliwie dzielone po połowie!

Ale ok, już nie filozofuję, tylko piszę co z czym dziś zestawiłam.

Today I’m wearing:
naszyjnik BOHO CHIC / bransoletka CREATE / bransoletka BOHO CHIC / bransoletki LUCKY STONES / zegarek NIXON

PS. A Wy bardziej lubicie srebro czy złoto?


Zdjęcia robiła Ewa So w pięknych wnętrzach kawiarni Bagels&Friends. Dziękuję :)

(2) Comments

 1. Pani Aniu,
  też noszę tylko złote i nie robię żadnych wyjątków. Wszystkie srebrne ozdoby, które kiedykolwiek dostałam, szły natychmiast dalej w obieg. Teraz nie dostaję srebra, bo o moich skłonnościach już powszechnie wiadomo. Może właśnie dlatego bardzo przypadła mi do gustu Pani biżuteria. Parę bransoleteczek szczególnie wpadło mi w oko i chyba którąś kupie sobie za tydzień na urodziny. A wpadłam na Pani stronę zupełnym przypadkiem: pracuję w Fundacji Świat Ma Sens i szukam kontaktu z Pani ojcem, bo chcemy zaprosić go na IX Wypominki Tischnerowskie w Łopusznej, poświęcone w tym roku Krzysztofowi Kozłowskiemu (zapraszamy wszystkich ministrów rządu Tadeusza Mazowieckiego i senatorów koła, do którego należał Kozłowski). Namiarów jak dotąd znaleźć mi się nie udało. Czy mogłaby mi Pani w tym dopomóc? Byłabym niezmiernie wdzięczna!
  Pozdrawiam
  Marta Orczykowska
  martaorczykowska@interia.pl lub marta.orczykowska@swiatmasens.pl

  1. Ania Kruk says:

   Cieszę się, że nasza biżuteria znalazła uznanie :) Proszę napisać na kontakt@aniakruk.pl – przekażę maila tacie! Pozdrawiam serdecznie, Ania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *