Sale
+ +
Wyślij komuś małą podpowiedź:
Kolekcja MAROCCO

Bransoletka MAROCCO z naturalnym różowym kwarcem

Model: MAKAN0400
89,00 zł
75,00 zł
Wkrótce dostępne

Podziel się:

Zobacz pozostałe warianty produktu

OPIS PRODUKTU

Bransoletka z naturalnego kwarcu różowego . Na silikonową gumkę jubilerską nawleczono fasetowane okrągłe kamienie naturalnego kwarcu o średnicy 12 mm. Na środku bransoletki ozdobny element z mosiądzu sygnowany logotypem Ania Kruk. Bransoletka dostępna w różnych rozmiarach. Naturalne pochodzenie kamieni sprawia iż każda bransoletka jest niepowtarzalna i może nieznacznie różnić się kolorem oraz strukturą kamieni od egzemplarza przedstawionego na zdjęciu. Ozdobna zawieszka MIX-and-MATCH widoczna na zdjęciu nie jest uwzględniona w cenie bransoletki. Dowolną zawieszkę można wybrać na stronie : https://aniakruk.pl/zawieszki.html

Sprawdź dostępność w butikach

 • Płatności i dostawa

  DHL

  Przesyłka normalna: 11.99 pln

  Za pobraniem: 14.99 pln

  Dostawa do domu: 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

  paczkomaty

  Przesyłka normalna: 11.99 pln

  Za pobraniem: 14.99 pln

  Dostawa do domu: 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

 • Zwroty

  Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to aż 30 dni od daty zakupu.
  Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu (pobierz formularz) i odeślesz do nas paczkę.

  Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami. » więcej informacji


  ANIA KRUK
  ul. Dąbrowskiego 399,
  60-425 Poznań


  Zwrot towaru (koszt odesłania towaru do Sklepu) odbywa się na koszt Konsumenta.
  Zwrot towaru w postępowaniu reklamacyjnym jest innym procesem, o którym możesz przeczytać tutaj:  REKLAMACJE 

Wyślij komuś małą podpowiedź:
Szybka wysyłka
Ozdobne opakowania
30 dni na zwrot
Promocje i rabaty
MAROCCO

MAROCCO

Wybierany przez wojowników miał strzec przed wypadkami i dodawać sił witalnych. Stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnie.
Agat to kamień równowagi – fizycznej, intelektualnej, a także emocjonalnej. Kamień pochłania żal oraz gniew dając w zamian pozytywną energię i siłę do podejmowania nowych wyzwań.
Kwarc różowy jest inaczej zwany kamieniem miłości. Kamień ten oczyszcza Nas, wypełnia pozytywną energią i pozwala dostrzec piękno otaczającego nas świata.
Kwarc szary to kamień, który pozwala budować odwagę. Pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, zwiększa poczucie własnej wartości.
Hematyt to kamień wojowników, który wzmacnia odporność na stres i zmienia marzenia w jawę. Pomocny w równoważeniu energii naszego ciała i ducha.
Onyks wspomaga sferę prywatnego życia – chroni nasze uczucia przed emocjonalnym uzależnieniem od innych osób oraz umożliwia intuicyjne rozpoznanie zamiarów względem nas.
Chalcedon stabilizuje równowagę między ciałem, umysłem i dużą oraz pomaga wyrażać swoje myśli i uczucia. Zapewnia równowagę i porządek zarówno w umyśle jak i w pracy.

Biżuteria z wyjątkową historią

Witaj! Tu Ania i Wojtek Kruk. Jesteśmy rodzeństwem, piątym pokoleniem jubilerskiej rodziny Kruków. Nasza tradycja zaczęła się w 1840 roku, kiedy wuj naszego pradziadka założył mały warsztat złotniczy w Poznaniu. 2012 to dla nas nowy początek: stworzyliśmy markę ANIA KRUK z biżuterią dla nowoczesnych kobiet, które lubią modę i trendy. Łączymy przeciwieństwa. Czerpiemy z tradycji, tak jak w przypadku naszych pudełeczek na brylanty, wzorowanych na rodzinnych pamiątkach po prababci Helenie. Nasze kolekcje tworzymy jednak dla współczesnych kobiet, które stawiają na swobodną elegancję i lubią sprawiać sobie przyjemność. Firma to całe nasze życie. Pod każdym wzorem podpisujemy się naszym nazwiskiem, w każdy pomysł i kolekcję wkładamy całe serce. Dlatego nasza biżuteria jest wyjątkowa, tak jak kobieta, która ją nosi. Bądź częścią tej historii.

Biżuteria z wyjątkową historią

Join in with #MyAniaKruk, show us how you wear it!

2+1 za 1 grosz... Zobacz !