JAK PAKUJEMY?

ZOBACZ, JAK PAKUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE

Dlaczego pakowanie jest dla nas ważne?

W marce ANIA KRUK przykładamy ogromną wagę  do każdego detalu, dlatego dbamy o to, by zakup biżuterii w naszym butiku był dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem - w końcu biżuteria ma sprawiać radość! Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy wyjątkowe kartoniki na zamówienia, a Twoje błyskotki przychodzą do Ciebie w eleganckim pudełeczku. Lubimy Cię rozpieszczać, dlatego często w paczce lądują drobiazgi, które mają wywołać uśmiech na Twojej twarzy. O wszystkim Ci opowiemy!

Jak pakujemy naszą biżuterię?

Podstawą dbania o biżuterię jest jej odpowiednie przechowywanie - dlatego przy każdym zakupie w naszym butiku otrzymujesz biżuterię bezpiecznie zapakowaną w opakowanie, które będzie doskonale chroniło ją również w Twoim domu. Do dyspozycji mamy trzy rozmiary pudełek: 16 cm x 16 cm, 12 cm x 9,5 cm i 6,5 cm x 6,5 cm, w naszym magazynowym arsenale mamy także puzderka na biżuterię z diamentami oraz zamszowe woreczki.

W największe pudełka pakujemy nasze potrójne naszyjniki, chokery z pereł oraz zestawy biżuterii. W średnich pudełkach lądują nasze naszyjniki, długie kolczyki, duże bransoletki z perłami i kamieniami oraz amulety. Oprócz tego w średnim pudełku w towarzystwie zamszowych woreczkach znajdziesz kolczyki koła, podwójne pierścionki i bransoletki. W najmniejszych pudełkach rozgościły się zestawy kolczyków, bransoletki, zawieszki i charmsy, wszystkie krótkie kolczyki na sztyfcie, krótkie kolczyki i małe kółka, bransoletki na nogę i pierścionki. W pudrowo różowych woreczkach zamszowych znajdziesz nausznice,  duże kolczyki koła oraz nawinięte na karteczkę bransoletki szczęścia.

Co znajdziesz w pudełku ze swoim zamówieniem?

Po otwarciu paczki powita Cię wesoły napis AKUKU!, a Twoja biżuteria (zapakowana w nasze pudełeczka) wylegiwać się będzie na delikatnej, różowej bibułce. Paragon przyczepiony jest do małej książeczki, po to, by w ferworze radości tak łatwo się nie gubił. Do zamówień powyżej 300 złotych dorzucamy zamszowy woreczek, oraz elegancką szkatułkę na biżuterię, czasami, w zależności od trwającej promocji w paczce znajdziesz pocztówkę z kolażem, krówkę, gumkę do włosów lub inny umilacz. 

Jak pakujemy nasze okulary i akcesoria?

Nasze okulary pakujemy równie starannie co biżuterię. Otrzymasz je w pięknym pudełeczku w naszych kolorach. W pudełeczku znajdziesz szare, zamszowe etui, wewnątrz którego kryją się Twoje wymarzone okulary i dedykowana ściereczka. Do okularów dołączamy ulotkę-harmonijkę oraz pojedynczą ulotkę z opisem modelu.

Kartki okolicznościowe i karty podarunkowe pakujemy w koperty, a akcesoria typu przedłużki, zatyczki i łączniki w foliowe woreczki strunowe, które umieszczamy w naszym zamszowym woreczku.