Ania Kruk

Praca

Cześć! Jeśli trafiłeś / trafiłaś na tą stronę, to znaczy, że chciałbyś dołączyć do zespołu ANIA KRUK. Bardzo nam miło :) Co chcesz o nas wiedzieć? Jesteśmy młodą marką biżuterii z bardzo długą tradycją (tak, jest w tym pewna sprzeczność).Projektujemy i sprzedajemy biżuterię w 10 butikach w całej Polsce oraz w prężnie rozwijającym się butiku online. ANIA KRUK powstała w 2012 roku, założona przez Anię Kruk i Wojtka Kruka jr – piąte pokolenie w najstarszej firmie rodzinnej w Polsce, której tradycja sięga prawie 200 lat. Ich tata, Wojciech Kruk, to twórca sukcesu marki W.KRUK. Siedziba firmy jest w Poznaniu, skąd dowodzimy działaniami na całą Polskę i cały świat (czasem). Tu mamy nasze biuro, studio projektowe i manufakturę biżuterii. AK-TEAM jest coraz większy, 10 różowych butików to też 10 zespołów świetnych Doradców Klienta, którzy są najlepszymi ambasadorami naszej marki. Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź kogo aktualnie szukamy!

Opis stanowiska:

  • stanowisko menedżerskie w zakresie sprzedaży
  • zarządzanie sprzedażą e-commerce
  • pozyskanie nowych kanałów sprzedaży online w Polsce i za granicą
  • koordynacja projektów partnerskich
  • aktywne pozyskiwanie partnerów do współpracy

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
  • wiedza dotycząca branży e-commerce
  • umiejętność zarządzania projektami
  • samodzielne prowadzenie analiz i proponowanie optymalnej strategii
  • szukanie nowych rozwiązań, samodzielność, proaktywność, dynamizm w działaniu
  • komunikatywność oraz otwartość na nowości
  • zaangażowane i umiejętność pracy w zespole
  • język angielski
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na okres 1 roku z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Prosimy o przesłanie ofert współpracy oraz CV na adres mailowy: praca@aniakruk.pl, w tytule zaznaczając: New Business Manager. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

  • analiza sprzedaży i zakupów
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • przygotowanie zamówień
  • współtworzenie oferty produktowej (na poziomie analitycznym)
  • kontakt z dostawcami

Wymagania:

  • tworzenie analiz
  • przygotowywanie raportów

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie ofert współpracy oraz CV na adres mailowy: praca@aniakruk.pl, w tytule zaznaczając: Analityk sprzedaży. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Zapraszamy do współpracy i składania aplikacji na stanowiska Doradcy Klienta w następujących miastach:

  • Warszawa

Doradca Klienta jest Ambasadorem naszej marki. Powinien cechować się wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością pracy w zespole oraz bezpośrednio z klientem. Wskazane jest doświadczenie w pracy w handlu, najlepiej w branży jubilerskiej. Prosimy o przesłanie ofert współpracy oraz CV na adres mailowy:praca@aniakruk.pl, w tytule z nazwą miasta, które Was interesuje.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.