(6) Comments

 1. Pani Aniu, strasznie podoba mi sie krotki naszyjnik, ktory ma Pani na sobie. Prosze o infomacje, gdzie moglabym go kupic :) dziekuje i pozdrawiam serdecznie!

  1. Ania Kruk says:

   Hej, naszyjnik to oczywiście #ANIAKRUK :) Pochodzi z kolekcji Believe, tutaj link: http://aniakruk.pl/ser-pol-91-BELIEVE.html Ten, który mam na sobie jest ze srebra apokrytego różowym złotem – w tej chwili się skończyły (będą znów pod koniec stycznia), ale może podobny wzór z tej kolekcji wpadnie Tobie w oko – np takie samo kółeczko ale w srebrze?

   Pozdrawiam!

 2. Smutne! Życzę Pani siły i powodzenia.Pozdrawiam

  1. Ania Kruk says:

   Dziękuję! :)

 3. Świetny artykuł i historia. Sam buduję markę rodziną i wiem ,że nie jest to łatwe, ale wiem, że warto i dla siebie i dla dzieci. Mam z dnia na dzień wielką satysfakcję jak widzę ludzi, którzy nam ufają i kupują nasze produkty,a jeszcze bardziej jak powracają.Pani Aniu życzę Wesołych Świąt Pani i całej rodzinie Kruk, a marka niech rośnie w siłę.

  1. Ania Kruk says:

   Dziękuję Panie Arku, jest dokładnie tak jak Pan mówi – najpiękniej jest zobaczyć, że ludzie darzą Nas zaufaniem i doceniają pracę i serce włożone w budowanie firmy. Również życzę Wesołych Świąt i pomyślności w Nowym Roku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *