O NAS

ANIA KRUK - tak wyjątkowa jak Ty

Unikalność

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 11 butików w najlepszych lokalizacjach w Polsce. To wzory produkowane w kilkudziesięciu, a nie w setkach sztuk. Co sezon nowe kolekcje projektowane przez Anię trafiają do butików. Nasza biżuteria jest wyjątkowa, tak jak kobieta, która ją nosi.

Moda

Jeśli coś jest modne, to na pewno znajdziesz to w naszym butiku. Obserwujemy najmodniejsze ITGIRLS i szybko reagujemy na trendy. Wprowadzamy kilka kolekcji w sezonie: ponieważ lubimy nowości, a nie lubimy nudy.

2-layers (2).png

Kobieta

Wolna, nowoczesna, niezależna. Lubi sprawiać sobie przyjemność. Wie, że to dodatki zmieniają prostą stylizację w wyjątkową. Stawia na swobodę, elegancję i nonszalancki szyk. Jest autentyczna i dobrze czuje się w swojej skórze.

KTO ZA TYM STOI?

ANIA KRUK

dyrektor kreatywna

Miała 25 lat, kiedy jej świat wywrócił się do góry nogami - wróciła do Polski, żeby włączyć się w tworzenie na nowo rodzinnej firmy. Projektantka po poznańskim Uniwersytecie Artystycznym, stypendystka konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu designu. Studiowała we Francji i Hiszpanii, gdzie projektowała fonty na zlecenie Google. Mówi płynnie po angielsku, hiszpańsku, francusku i katalońsku. Chociaż nie było to zaplanowane – z projektantki stała się naturalną ambasadorką marki i businesswoman, która stale analizuje dane sprzedażowe i procesy w firmie. Żyje na walizkach między Hiszpanią a Polską. Kocha podróżować z plecakiem po świecie, chodzić po górach i oglądać wieczorami seriale. Na co dzień mieszka w Barcelonie z widokiem na morze, z mężem Hiszpanem i córeczką, Eleną.

Wojciech Kruk

prezes zarządu

Wojciech junior, syn Wojciecha - od dziecka podglądał funkcjonowanie rodzinnej firmy i wgryzał się w każdy aspekt działania biznesu. W W.Kruk przeszedł prawdziwy trening sukcesora i następcy: od stania za ladą poznańskich salonów, pracy w dziale sprzedaży, marketingu, produktu i finansów. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Korporacyjne doświadczenie zdobywał w Szwajcarii, pracując dla gigaanta OMEGA. Pierwsze samodzielne przedsięwzięcia prowadził w Japonii i Hiszpanii, gdzie zajmował się sprzedażą biżuterii. Przez rok mieszkał i pracował w Chinach, gdzie oprócz handlu polskim bursztynem, poznawał kulturę biznesową tego kraju, z myślą o dalszych inwestycjach. Po nagłym zwrocie w rodzinnej historii, osiadł w Poznaniu i razem z siostrą stworzył nową markę ANIA KRUK. Pasjonat historii, godzinami może opowiadać o Cesarstwie Rzymskim czy niewykorzystanych szansach Jagiellonów, a regały w jego domu uginają się od grubych książek. W każdy weekend ucieka na golfa lub zaszywa się w gronie rodzinnym na wsi.

Rodzina Kruk

Pięć pokoleń jubilerskiej tradycji

Kruk to najbardziej znane nazwisko w branży jubilerskiej w Polsce. Pięć pokoleń rodziny pracowało na prestiż i zaufanie, jakim darzą je klienci. Prawie 200-letnią tradycję zapoczątkował w XIX wieku w Poznaniu Leon Skrzetuski, który przekazał swój zakład złotniczy siostrzeńcowi, Władysławowi Kruk – pradziadkowi Ani i Wojtka.

Rodzina i jej wartości zawsze były sercem każdego przedsięwzięcia Kruków, promieniując na całą firmę. Poznańskie, trochę staromodne tradycje: szacunek do ludzi i pracy, wytrwałość i uczciwość, splatają się z odwagą biznesową (szczególnie Wojciecha Seniora, autora sukcesu marki W.Kruk), uporem i optymizmem, które pozwoliły nie poddawać się nawet gdy rodzinna firma stanęła na zakręcie.

Czytaj więcej o naszej historii

Napisali o nas

logo2.png
pytanie na śniadanie logo.jpg
Onet logo.jpg
newsweek logo.png
lamode info logo.png
KMAG polska.jpg

-20% KOD: ZostanWDomu ... Zobacz !