O NAS

ANIA KRUK - tak wyjątkowa jak Ty

Wyjątkowość

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia jubilerskiej rodziny Kruków, która trwa prawie 200 lat. To 11 butików w najlepszych lokalizacjach w Polsce i uważna selekcja wzorów produkowanych w kilkudziesięciu, a nie w setkach sztuk. Nasza biżuteria jest wyjątkowa, tak jak kobieta, która ją nosi.

Trendy

Jeśli coś jest modne, to na pewno znajdziesz to w naszym butiku. Obserwujemy najmodniejsze ITGIRLS i szybko reagujemy na trendy. Wprowadzamy kilka kolekcji w sezonie: ponieważ lubimy nowości, a nie lubimy nudy.

2-layers (2).png

Kobieta

Wolna, nowoczesna, niezależna. Lubi sprawiać sobie przyjemność. Wie, że to dodatki zmieniają prostą stylizację w wyjątkową. Stawia na swobodę, elegancję i nonszalancki szyk. Jest autentyczna i dobrze czuje się w swojej skórze.

KTO ZA TYM STOI?

ANIA KRUK

CEO

Miała 25 lat, kiedy jej świat wywrócił się do góry nogami - wróciła do Polski, żeby włączyć się w tworzenie na nowo rodzinnej firmy. Projektantka po poznańskim Uniwersytecie Artystycznym, jej dyplom zdobył stypendium za najlepszą pracą z zakresu designu. Wyjechała na studia do Francji i Hiszpanii, gdzie projektowała fonty na zlecenie Google. Mówi płynnie po angielsku, hiszpańsku, francusku i katalońsku. Chociaż nie było to zaplanowane – z projektantki zamieniła się w młodą businesswoman, która uwielbia analizować dane sprzedażowe i procesy w firmie, budować strategię i zarządzać zespołem. Speakerka na konferencjach biznesowych, wybrana przez Google jako przykład sprawnego wdrożenia narzędzi w chmurze wśród firm z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Kocha podróżować z plecakiem po świecie, chodzić po górach i oglądać wieczorami seriale. Na co dzień mieszka pod Barceloną, z widokiem na morze, mężem Hiszpanem i małymi córeczkami. Możecie ją regularnie spotkać w samolocie Poznań-Barcelona, zawsze zaczytaną w biznesowe książki.

Wojciech Kruk

prezes zarządu

Wojciech junior, syn Wojciecha - od dziecka podglądał funkcjonowanie rodzinnej firmy i wgryzał się w każdy aspekt działania biznesu. W W.Kruk przeszedł prawdziwy trening sukcesora i następcy: od stania za ladą poznańskich salonów, pracy w dziale sprzedaży, marketingu, produktu i finansów. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Korporacyjne doświadczenie zdobywał w Szwajcarii, pracując dla gigaanta OMEGA. Pierwsze samodzielne przedsięwzięcia prowadził w Japonii i Hiszpanii, gdzie zajmował się sprzedażą biżuterii. Przez rok mieszkał i pracował w Chinach, gdzie oprócz handlu polskim bursztynem, poznawał kulturę biznesową tego kraju, z myślą o dalszych inwestycjach. Po nagłym zwrocie w rodzinnej historii, osiadł w Poznaniu i razem z siostrą stworzył nową markę ANIA KRUK. Pasjonat historii, godzinami może opowiadać o Cesarstwie Rzymskim czy niewykorzystanych szansach Jagiellonów, a regały w jego domu uginają się od grubych książek. W każdy weekend ucieka na golfa lub zaszywa się w gronie rodzinnym na wsi.

Rodzina Kruk

Pięć pokoleń jubilerskiej tradycji

Kruk to najbardziej znane nazwisko w branży jubilerskiej w Polsce. Pięć pokoleń rodziny pracowało na prestiż i zaufanie, jakim darzą je klienci. Prawie 200-letnią tradycję zapoczątkował w XIX wieku w Poznaniu Leon Skrzetuski, który przekazał swój zakład złotniczy siostrzeńcowi, Władysławowi Kruk – pradziadkowi Ani i Wojtka.

Rodzina i jej wartości zawsze były sercem każdego przedsięwzięcia Kruków, promieniując na całą firmę. Poznańskie, trochę staromodne tradycje: szacunek do ludzi i pracy, wytrwałość i uczciwość, splatają się z odwagą biznesową (szczególnie Wojciecha Seniora, autora sukcesu marki W.Kruk), uporem i optymizmem, które pozwoliły nie poddawać się nawet gdy rodzinna firma stanęła na zakręcie.

Czytaj więcej o naszej historii

Napisali o nas

logo2.png
pytanie na śniadanie logo.jpg
Onet logo.jpg
newsweek logo.png
lamode info logo.png
KMAG polska.jpg