Kolekcje biżuterii

Filtry
  Karta podarunkowa Karta podarunkowa

  BESTSELLER

  Karta podarunkowa

  100,00 zł
  NASZYJNIK POTRÓJNY SREBRNY POZŁACANY, CELEBRYTKA NASZYJNIK POTRÓJNY SREBRNY POZŁACANY, CELEBRYTKA

  SALE

  BESTSELLER

  NASZYJNIK POTRÓJNY
  SREBRNY POZŁACANY, CELEBRYTKA

  199,00 zł 269,00 zł

To miejsce, w którym w szybki i sprawny sposób dokonasz zakupu naszych produktów! Pokazana na zdjęciu biżuteria wpadła Ci w oko?

Kup ją za pomocą kilku kliknięć i... ciesz się naszymi błyskotkami na co dzień!

Tag Products

Not found products.

Kolekcje biżuterii od marki ANIA KRUK to projekty dedykowane współczesnym kobietom. To biżuteria dla romantyczki, miłośniczki podróży i natury oraz dziewczyny kochającej miejski styl. Ale to nie wszystko. Oferujemy też biżuterię z kolekcji nawiązującej do potrzeb duchowych współczesnych kobiet, czyli modne naszyjniki i kolczyki z krzyżykami. BOHO, BELIEVE, ROMEO I JULIA czy ASTRO – sprawdź, która kolekcja najlepiej wyrazi, co Ci w duszy gra.

Kolekcje biżuterii marki ANIA KRUK to ozdoby ze srebra i złota, zaprojektowane z myślą o wielkich i małych wyjściach. Nasza delikatna, minimalistyczna biżuteria doskonale uzupełni zarówno biurowy, jak i swobodny codzienny wizerunek. Unikalne projekty Ani Kruk dodają też blasku wyjątkowym kreacjom. Jeśli kochasz biżuterię z przesłaniem, sprawdź dodatki z kolekcji BELIEVE. Znajdziesz tam subtelne bransoletki, naszyjniki i kolczyki z krzyżykiem, symbolem nieskończoności lub pełną nadziei jaskółką. ROSALIE to połączenie trendów współczesnych z modą lat 80. i kobiecym motywem róży. W delikatnych zdobieniach kolekcji ROMEO I JULIA zaklęte są najpiękniejsze wyznania miłosne. Z kolei biżuteria URBAN CHIC to idealny wybór dla kobiety kochającej nowoczesny miejski styl. Sprawdź, co proponujemy w ramach naszych pozostałych kolekcji – HOBBY, ASTRO, WILD, MARE i wielu innych. Wybierz najpiękniejszy spersonalizowany dodatek dla siebie lub bliskiej Ci kobiety.

Kolekcje