all

Naszyjniki amulety – modne propozycje od marki ANIA KRUK

Przynoszą szczęście, chronią przed złą energią, przywołują wspomnienia – naszyjniki amulety to bardzo osobisty rodzaj biżuterii, przybierającej formę spersonalizowanych zaklęć. Nie tylko przypominają o tym, co najważniejsze w życiu, ale są jednocześnie niezwykle subtelne, bardzo stylowe i ultramodne. Poznaj wyjątkową kolekcję 8 amuletów od ANI KRUK.

Co to są amulety?

Pradawne amulety, noszone blisko szyi w formie subtelnych blaszek z wykutym symbolem, miały przynosić szczęście, odpychać złą energię, przyciągać miłość lub pieniądze. Ich rola wciąż jest taka sama – dziś jednak amulety to szczególnie ważny element stylizacji, a ich forma nierzadko przypomina małe dzieła sztuki. Mogą dotyczyć wielu sfer życia, a noszone na co dzień, mają wspomagać nasz los, dodawać nam siły i odwagi, zwiększać poczucie bezpieczeństwa i sprawiać, że czujemy się pewniej.  Projektanci coraz chętniej czerpią inspiracje z pradawnych wierzeń, kultur, symboli i tradycji, oferując biżuterię, która ma mieć szczególne znaczenie. Myśl o stworzeniu wyjątkowych naszyjników w formie osobistych talizmanów przyświecała również naszej marce. Tak powstała kolekcja AMULETY, a w niej przepiękne naszyjniki, które wyrażają więcej niż tysiąc słów.

Kolekcja AMULETY – naszyjniki z przesłaniem od ANI KRUK

Inspiracją do stworzenia kolekcji AMULETY były najważniejsze momenty w życiu założycielki naszej marki: 

Mocno wierzę, że drobne gesty mają wielkie znaczenie i siłą naszej woli, małymi kroczkami potrafimy zaklinać rzeczywistość. Tak narodził się koncept Amuletów. Projektując je, myślałam o różnych momentach w moim życiu – trudnych decyzjach, zmianach, chwilach zwątpienia, kiedy tak bardzo potrzebowałam wsparcia, czegoś, co pomoże mi uwierzyć w siebie – podkreśla Ania Kruk. 

Każdy z 8 wchodzących w skład kolekcji naszyjników to amulet – taki, z którym trudno się rozstać. Noszony blisko ciała, na co dzień, ma szczególne znaczenie. A im bliżej serca, tym bliżej duszy. Naszyjniki amulety dostępne są w wersji srebrnej oraz srebrnej pozłacanej. Można je nosić dwustronnie, gdyż na jednej stronie zawieszek wygrawerowane zostały symbole, które mają sprawować pieczę nad ich szczęśliwymi posiadaczkami, a na drugiej – spersonalizowane zaklęcia. 

Naszyjniki amulety – spersonalizowane zaklęcia

Nowy początek

Dla każdej z nas nowy początek może oznaczać coś zupełnie innego – narodziny dziecka, kolejny etap w sferze zawodowej, podróż w nieznane. Bez względu na towarzyszące temu okoliczności, “nowe” zawsze oznacza “trudne”. Dodatkowe wsparcie na tym etapie jest bardzo potrzebne. Naszyjnik “Nowy początek” to amulet, który ma przynieść Ci szczęście, uchronić przed złem, dodać siły i odwagi. Na zawieszce znajdują się wytłoczone stópki i skrzyżowane strzałki, a z drugiej strony – wygrawerowany napis: “Nowy początek”.

Liczy się każdy moment

Tu i teraz – liczy się każdy moment. Otwórz oczy i serce, idź przed siebie, chwytaj dzień. Właśnie takie przesłanie ma kolejny naszyjnik amulet z tej wyjątkowej kolekcji. Na okrągłej zawieszce znajduje się wytłoczone serce z cyrkonią, strzała i napis: “Carpe diem”, a na odwrocie wygrawerowane hasło: “Liczy się każdy moment”.

Jestem obok

Naszyjnik “Jestem obok” to symbol przyjaźni i wsparcia – obietnica zaklęta w pięknej biżuterii. Na okrągłej zawieszce znajdują się wygrawerowane ręce oraz niebieska cyrkonia o średnicy 1,5 mm, a na odwrocie napis: “Jestem obok”. Personalizowany naszyjnik amulet w takim wydaniu będzie doskonałym pomysłem na prezent – dla mamy, siostry czy przyjaciółki.

Goń marzenia

Kolejna nasza propozycja to minimalistyczny naszyjnik “Goń marzenia”, który ma wspierać realizację najważniejszych celów w życiu. W roli głównej gwiazda symbolizująca marzenia, strzała, jako znak dążenia do celu, oraz trójkąt – symbol wiedzy i świadomego działania.  Na odwrocie zawieszki znajduje się wygrawerowany napis: “Goń marzenia”.

Dbaj o siebie

Tym razem coś dla świadomych i pewnych siebie kobiet – takich, które chcą zawsze o sobie pamiętać. Naszyjnik “Dbaj o siebie” to silny amulet, który ma przyciągać zdrowie i dobre samopoczucie. Na okrągłej zawieszce znajduje się wypukły żółw – symbol długowieczności, a z drugiej strony wygrawerowany napis: “Dbaj o siebie”.

Jesteś silna

Kolejna nasza biżuteryjna propozycja to silny amulet dla silnej kobiety.  Wkomponowany w centrum talizmanu lew to symbol siły, odwagi i walki. Ten magiczny naszyjnik ma pomóc Ci w realizacji najskrytszych marzeń i dalekich celów. Na drugiej stronie zawieszki wygrawerowano napis: “Jesteś silna”. 

Ochronię Cię

Jedną z najważniejszych funkcji amuletów jest ta związana z ochroną, troską i odpychaniem złej energii. Naszyjnik “Ochronię Cię” to idealny wybór dla kobiet, które zawsze chcą czuć się bezpiecznie i pewnie. Wygrawerowany na okrągłej zawieszce owad to skarabeusz, który w starożytnym Egipcie był symbolem ochrony.

Znajdź równowagę

Ostatnia propozycja z tej wyjątkowej kolekcji to naszyjnik “Znajdź równowagę”, przedstawiający 4 żywioły: wodę, powietrze, ziemię i ogień – tak różne, ale tak bardzo sobie potrzebne. Na okrągłej zawieszce umieszczone zostały wytłoczone trójkąty oraz kolorowe cyrkonie o średnicach 1,5 mm. Na odwrocie znajduje się napis: “Znajdź równowagę”.

Zaprezentowane powyżej naszyjniki to silne amulety, które przynoszą szczęście i spokój. Dodają siły, odwagi i kobiecości. Są jednocześnie modną ozdobą, która przyciąga wzrok, i stanowią szczególny elementy stylizacji. Każdy z nich posiada magiczną moc talizmanu, który, noszony blisko serca, przypomina o tym, co ważne. 

Jeżeli wierzysz w siłę symboli przynoszących szczęście, wybierz jeden z ośmiu medalionów, który będzie manifestem najważniejszych dla Ciebie wartości. Czy wiesz już, który biżuteryjny talizman chcesz mieć zawsze przy sobie? 

Życzymy zjawiskowej biżuterii na każdy dzień.