lifestyle

Biżuteria dla podróżników z kolekcji Azymut

Zdjęcie-kontekstowe-2

Żadna kobieta nie wyobraża sobie wakacji bez designerskiej biżuterii. Wyjeżdżając w tym sezonie, nie musisz pakować całego kuferka z błyskotkami. Wystarczy jeden zestaw na cały wyjazd! Dzięki najnowszej kolekcji Ani, znajdziesz dodatki idealne. Podpowiadamy, co znalazło się na szczycie wakacyjnej modowej drabiny. Przekonaj się, czy jesteś gotowa na podróż w dobrym stylu.

Naszyjniki z różą wiatrów


Lato i wysokie temperatury idą w parze. Jednak nie od dziś wiadomo, że nikt nie lubi, kiedy niewygodna biżuteria przykleja się do ciała i wygląda nieestetycznie. Dlatego w tym sezonie szczególnie doceniamy lekkie, bardzo delikatne naszyjniki. Żeby nie było nudno, Ania opracowała kolekcję łączącą obecne trendy z motywem podróży. Kolekcja Azymut to absolutny hit na polskim rynku biżuterii. Autorskie projekty są dostosowane do upalnej pogody i trudnych warunków, jakie mogą nas spotkać na trasie. Ozdoby są praktyczne i komfortowe w noszeniu. A co najważniejsze: niesamowicie stylowe.

Srebrny naszyjnik z efektowną różą wiatrów to biżuteria dla ludzi morza, miłośników żeglarstwa i wodnych podróży. Symbol jest dość popularny we współczesnej kulturze, często też pojawia się w formie tatuaży. To wspaniały motyw przewodni każdej eskapady. Model jest subtelny, ale nie ginie nawet wśród bogato zdobionej bluzki z falbankami. Dostępny jest również w pozłacanej wersji, która będzie odpowiedniejsza dla osób już opalonych lub o ciemniejszej karnacji.

 

NASZYJNIK-kompas-ruchomy

Przepiękny kompas wyżłobiony w okrągłym naszyjniku, każdemu pomoże obrać własną drogę. To nie tylko wskazanie czterech stron świata, lecz otwarcie na nowe kultury i zwrócenie uwagi na różne regiony świata. Wspaniały wybór dla osób podróżujących na inne kontynenty, świadomych obcych obyczajów i tradycji. Model jest bardzo elegancki. Kompas zajmuje większą część ozdoby, ale są też gładkie elementy. Srebro delikatnie pokryte złotem będzie wspaniale się prezentowało w komplecie, np. z bransoletką z tej samej kolekcji.

 

NASZYJNIK-kompas-żłobiony

Kolczyki prowadzące w nieznane


Azymut wskazuje nam drogę i, tak samo jak projektantka, pomaga nam odnaleźć się pośród nieodkrytych lądów. Nowa kolekcja zaskakuje naturalnością, prostymi formami i symboliką. Każdy model wiąże się z inną historią i oznacza nową przygodę. Nawet malutkie kolczyki na sztyfcie mogą stać się atrybutem podróżnika.

KOLCZYKI-kierunek

Pozłacane elementy ułożono w kształt litery V. Może jest to symbol zwycięstwa, a może symboliczna strzałka pokazujący kierunek. Nie ma jednak wątpliwości, że bezpośrednio wiąże się on z wakacjami i tym, co w życiu najprzyjemniejsze – podróżowaniem. Każdy posiadający duszę turysty doceni siłę płynącą z tej drobnej ozdoby. Kolczyki ślicznie się układają i będą znakomitym wykończeniem stylizacji na wyprawę. Dobrze sprawdzą się w czasie jazdy, jak też pieszej wędrówki.

Czytaj także: Biżuteria na festiwal

W kolekcji Azymut znajdziemy mnóstwo elementów, z których łatwo jest stworzyć najlepsze dla siebie zestawy. Jeden komplet w postaci naszyjnika i kolczyków z symbolami podróży, w pełni wystarczy na tygodniowy wyjazd. Wybierając się na dłuższy urlop, warto przemyśleć dobranie bransolety. Poczuj wiatr we włosach i daj się ponieść wyobraźni.

Z AZYMUTEM każda wyprawa nabierze lepszego smaku i będzie niezapomnianą przygodą. Biżuterii z najnowszej kolekcji szukaj w sklepie internetowym: https://aniakruk.pl/kolekcje/kolekcje/azymut.html

 

AK-TEAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *