lifestyle

Biżuteria na Pierwszą Komunię

KONTEKSTOWE-WISIORKI

Pierwsza Komunia Święta to szczególne wydarzenie, które zostaje w pamięci na całe życie. Wiąże się z nim wiele przygotowań, nie tylko duchowych. Jedną z kwestii do rozstrzygnięcia jest wybór stroju i pasujących do niego dodatków. W przypadku bycia gościem, dylematem jest rodzaj prezentu. AK – team prezentuje modną biżuterię komunijną od Ani Kruk.

Kolczyki stworzone dla dziewczynek

Wiadomo, że trafienie w dziecięce gusta to trudna sprawa. Jeśli chcemy, żeby nasz prezent był chętnie noszony, zdecydujmy się na czarujące, dziewczęce kolczyki. Nie powinny być zbyt poważne i wytworne, bo takie nie nadadzą się do szkoły. Doceńmy siłę subtelności, ponieważ przy wyborze biżuterii na komunię, jest ona bardzo ważna. Kolczyki nie mogą być też krzykliwe, a wzór musi się podobać. Bezpieczną opcją będzie zakup ozdoby z motywem serduszka.

KOLCZYKI--MINI-serduszka Wiszące zdobienie jest po prostu niezwykle dziewczęce. Delikatna cyrkonia to dodatkowy plus! Ponadto, dziewczynki uwielbiają lekką biżuterię, bo nie obciąża ona ucha, a jednocześnie ślicznie wygląda. Innym wyborem będą kolczyki z kolorowym wzorem. To z pewnością mniej oczywisty zakup, który wiąże się z pewnym (pozytywnym) ryzykiem – ozdoba może spodobać się tak bardzo, że dziecko nie będzie chciało jej ściągnąć! Taki efekt mogą wywołać kolczyki w kształcie soczystych wisienek. Czerwony to ulubiony kolor wielu dziewczynek. Drobne, zielone listki są bardzo urocze, a złoto czyni ozdobę wysmakowaną, co z resztą pasuje do owocowego motywu. Takie kolczyki będą ładnie wyglądały przy każdym odcieniu włosów, więc nie ma obaw, że się nie spodobają. Małe czereśnie na sztyfcie ucieszą każdą małą damę. KOLCZYKI-MINI-WIŚIENKI Trzecią opcją są kolczyki w kształcie laleczki. Nie ma dziewczynki, która nie lubi bawić się lalkami. Nawet, kiedy z tego wyrastamy, pozostaje sentyment i miłe wspomnienia. Kolczyki z takim motywem to bardzo rozkoszna i urocza biżuteria. Idealnie wpasowuje się w modę komunijną, bo posiada cyrkonie. Zostały one starannie ułożone i tworzą sukienkę lalki, co bez wątpienia spodoba się nowej właścicielce. Kolczyki wykonano ze złota, a z pozoru skromny wzór jest na tyle ciekawy, że może stać się hitem w klasie. KOLCZYKI--MINI-LALECZKA

Pamiątka idealna w postaci wisiorka

Przyjęło się, że na Pierwszą Komunię Świętą należy podarować wisiorek. Dawniej normą były medaliki, których miejsce zajęły coraz bardziej rozmaite wzory. Współcześnie to najbliższa rodzina prezentuje dziecku medalik, podczas, gdy dalsza ma trochę więcej możliwości. Jedną z nich jest zakup wisiorka z dziewczęcym motywem. Zwracajmy uwagę na to, czy biżuteria będzie odpowiednia dla dziecka. Nie powinna uczulać, więc najlepszym wyborem jest złoto lub srebro. Kolejną, bardziej problematyczną sprawą jest model. Wzór, który się spodoba musi być zaskakujący, jak np. wisiorek w kształcie zwierzątka. Biedronka ma cztery kropki, precyzyjnie wykonane czułki i nóżki. Taki dodatek wywoła uśmiech i ładnie ozdobi każdą dziecięcą szyję.

WISIOREK-MINI-BIEDRONKA W kolekcji Mini znajdziemy więcej wzorów wisiorków odpowiednich na komunię. To m. in. złote misie, słonik przynoszący szczęście, serduszko z cyrkoniami lub kolorowe babeczki. Podarowane w zestawie z kolczykami będą idealną pamiątką komunijną. W sekrecie dodamy, że kolekcja MINI skradła także nasze serca… Przecież w każdym z nas jest trochę dziecka, prawda? Więcej inspiracji na pamiątkę pierwszej komunii możesz w kategorii: biżuteria na komunię.

 

 

AK-TEAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *