lifestyle

Biżuteria na rozpoczęcie roku szkolnego

zdjecie-glowne

Rozpoczął się rok szkolny. To świetna okazja, żeby odsłonić przed znajomymi z klasy swoje nowe, powakacyjne oblicze. Odmienione, opalone i przede wszystkim wypoczęte, powróćmy w szkolne mury, jako kobiety pełne blasku. Pomoże nam w tym niezastąpiona biżuteria z nowej kolekcji Azymut. Dzięki niej, bez kłopotów obierzemy dobry kierunek, nie tylko do klasy. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Was na powitanie roku szkolnego.

Kolczyki na uroczysty apel i na integrację


Ważne jest nie tylko to, co mamy w głowie, ale również to, co nosimy w uszach. Dlatego jeśli chcemy zrobić pozytywne wrażenie nie tylko na nauczycielach, ale i na rówieśnikach, postawmy na kolczyki. Nie byle jakie, dobierane w pośpiechu w nocy przed pierwszym września. Biżuteria powinna choć trochę nas wyrażać, a tyczy się to nawet skromnych kolczyków.

W kolekcji Azymut ukryliśmy dodatki związane z podróżami. Każda ozdoba w pewnym stopniu kojarzy się z wędrówką, poszukiwaniem drogi i symbolami marynistycznymi. A co za tym idzie, jakikolwiek element wybierzemy, wspomnienie wakacji zawsze będzie nam towarzyszyło. Dla uczennicy bardzo ważne są kolczyki. Zwłaszcza pierwszego dnia szkoły, kiedy stęsknieni przyjaciele spotykają się po kilkumiesięcznej rozłące, kolczyki mogą zrobić prawdziwą furorę. Dopasowane do karnacji i typu urody nie będą typowym dodatkiem, lecz starannie dobranym uzupełnieniem eleganckiego stroju lub szkolnego mundurka.

W związku z tym, na ceremonię rozpoczęcia roku szkolnego, proponujemy dwa typy kolczyków: malutkie złote azymuty na sztyfcie lub dwuczęściowe srebrne wkrętki.

kolczyki-sam-ks0810z-c-aniakruk-pl-30

Pierwszy model to delikatna, stonowana biżuteria idealna na apel. Skromna wielkość i niecodzienny kształt idą w parze, tworząc kolczyki odpowiednie dla uczennicy. Doskonale będą się komponować z modnymi ostatnio koszulami ze złotymi kołnierzami.

Z kolei srebrne, większe kolczyki, przypadną do gustu dziewczynom lubiącym być w centrum uwagi. Będą doskonałym wyborem na integrację ze znajomymi, która zwykle odbywa się tuż po uroczystym powitaniu z nauczycielami. Biżuteria nie jest krzykliwa, ale posiada charakterną konstrukcję ozdabiającą ucho z przodu i z tyłu. Małe trójkąciki kontrastują z długimi wstawkami w kształcie azymutu. Nosząc takie kolczyki możemy być pewne, że czar wakacji szybko nie pryśnie.

 

kolczyki-sam-ks0860-c-aniakruk-pl-30

Róża wiatrów na spotkanie po wakacjach


Przepiękny symbol podróżników w krótkim czasie stał się popularnym wzorem tatuaży. Urokliwe róże wiatrów ozdabiają ciała znanych osób takich, jak Martyna Wojciechowska. Jeśli i Ty masz ochotę poczuć się, niczym obieżyświat z krwi i kości, na rozpoczęcie roku szkolnego załóż bransoletkę z motywem kompasowym.

 

bransoletka-sam-as0820-c-aniakruk-pl-30

 

To niezwykle finezyjna i delikatna biżuteria. Nie jest tak mocna jak czarny tatuaż, ale to pozwala nosić ją do szkoły. Dodatek nadaje się do założenia na tak ważną uroczystość, jak powitanie po wakacjach. Na drobnym łańcuszku znajduje się okrągły element, w którym wycięto różę wiatrów i wygrawerowano symbole czterech stron świata. Bransoletka posiada możliwość regulacji, więc sprawdzi się zarówno u osób z chudymi nadgarstkami, jak i u tych z większymi przegubami. Nosząc taką wakacyjną przypominajkę, przez cały rok szkolny będziemy pamiętać o cudownym czasie lata. Dodatkowo, bransoletka tego rodzaju na pewno zadba, by nigdy nie iść pod wiatr. Ozdoba jest dostępna również w wersji pozłacanej, którą polecamy do bardziej wytwornych stylizacji.

bransoletka-sam-as0820z-c-aniakruk-pl-30

Biżuteria idealna na rozpoczęcie roku szkolnego, a także dużo więcej ozdób i dodatków damskich, znajdziesz w naszym butiku.

 

 

AK-TEAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *