lifestyle

Bransoletki grawerowane – jaki napis jest dla Ciebie?

zdjecie-kontekstowe-bransoletki-grawerowane

Biżuteria z grawerem na dobre zagościła w naszych kuferkach. Nosimy ją na różne okazje, bo występuje pod wieloma postaciami i jest bardzo uniwersalna. Ale wybór konkretnego modelu to nie wszystko. Rodzaj materiału, forma i kolorowe elementy pozostają na drugim planie. Najważniejszy jest grawer, bo ten nadaje sens ozdobie. Sprawdź, jakiego typu napis powinnaś wygrawerować na swojej bransoletce.

Nietradycyjne wyznanie miłości – kolekcja Dama Pik

Ta propozycja graweru nie dotyczy wyłącznie osób zakochanych. Po darowując biżuterię z osobistym wyznaniem można powiedzieć kocham siostrze, mamie lub przyjaciółce. Ale nic nie sprawi takiej radości, jak otrzymanie bransoletki od ukochanego mężczyzny. Dlatego, jeśli zaliczasz się do grona tych, którzy lubią okazywać uczucia, kolekcja Dama Pik powinna Ci się spodobać.

Bransoletka pokryta 24-karatowym złotem jest świetnym tłem dla wygrawerowanego imienia swojego wybranka. Model składa się z mocnego drucika, drobnego łańcuszka i zawieszonego na nim symbolu PIK. W ten sposób popularna gra karciana szybko staje się odzwierciedleniem gry miłosnej. Wystarczy, że spojrzymy na artystyczny znak, jak na serce. Napisem może być imię lub pseudonim, a nawet zwrot, jakim zwracamy się do ukochanego. Wygrawerowany na romantycznym symbolu, zawsze będzie pod ręką.

BRANSOLETKA-SAM-AS0250Z-C-aniakruk.pl-30

 

Dla siostry lub przyjaciółki bardziej odpowiednia będzie bransoletka sznurkowa, bo nie jest aż tak elegancka i w żadnym wypadku nie zobowiązuje. Sznurek i srebro to wspaniałe połączenie, które w tym przypadku zaowocowało w nowoczesny dodatek. Zapięcie posiada regulację, a końcówki sznurka się nie rozdwajają – zapobiegają temu srebrne kuleczki. Na środku ozdoby znajduje się element w kształcie serca, na którym można wybić napis do 15 znaków. Do wyboru są dwie, zupełnie różne czcionki. Francja Elegancja dla zwolenników klasyki i wyrafinowania oraz My Life My Rules dla artystycznych dusz.

Czytaj także: Biżuteria do grawerowania na prezent

BRANSOLETKA-SAM-AU0011-C-aniakruk.pl-30

 

Wiem, dokąd zmierzam – kolekcja Azymut

Modne bransoletki z tej kolekcji stworzone zostały z myślą o grawerze. Na większej części kolekcji pozostawiono miejsce, dzięki czemu można nadać biżuterii indywidualny wymiar. Proponujemy wybicie współrzędnych geograficznych wskazujących ważny dla nas obszar. Czy to będzie nasza rodzinna miejscowość, czy miejsce, gdzie poznaliśmy naszą pierwszą miłość – zależy od nas. Inną opcją są współrzędne lokalizacji, w której chcielibyśmy się znaleźć. Egzotyczny kraj, park rozrywki w drugiej części Europy albo tropikalna wyspa na końcu świata. Taki grawer jest stworzony dla miłośników przygód, a jednocześnie osób niewstydzących się marzeń i sentymentów.

Kolekcja-AZYMUT-ANIA-KRUK,--249-zł

Prostokątna blaszka zrobiona jest ze srebra pokrytego złotem, co daje twarzową ozdobę. Złoto spokojnie wpasuje się w każdą stylizację: od tych bardziej domowych i swobodnych, po wyjściowe i wieczorowe. Zawsze warto mieć przy sobie osobistą wskazówkę w postaci graweru.

Kolekcja-AZYMUT-ANIA-KRUK,--229-zł

Możliwości grawerowania są nieskończone. Cytaty z ulubionych książek, zdania wypowiedziane przez ukochane osoby, słowa, które dają nam siłę, daty lub współrzędne – to tylko wybrane pomysły. Każdy napis wiąże się z innymi emocjami, więc dobrze przemyślmy, zanim się na jakiś zdecydujemy. A gdy już wybierzesz grawer idealny, znajdź bransoletkę, na której powinien się znaleźć.

Modeli szukaj w naszym butiku, w zakładce bransoletki z grawerem.

 

 

AK-TEAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *