all events

Duża dawka inspiracji: Fashion Week Poland

Działo się, działo w ten weekend! Największa modowa impreza w Polsce: Fashion Week Poland i kawałek dalej na tej samej ulicy: najważniejsze wydarzenie z branży designu – Łódź Design Festival. Czyli co? Czyli pokazy najlepszych polskich projektantów, prezentacje młodych artystów, przekrój tendencji na sezon wiosna/lato 2013, otwarte showroomy, wystawy najciekawszych produktów i mebli. I tysiąc fajnych ludzi, z którymi można spotkać się, pogadać, wymienić doświadczeniami.
Sobota, 8 rano. Cel: Łódź. Ruszamy!

Najpierw fota z wybiegu. Czyli światło, tłum ludzi, długonogie modelki, muzyka, show i w ogóle cudnie i pięknie. I obcasy od Tomaotomo. Jest Fashion przez duże “F” !
U nas na blogu tylko mała zajawka, jeśli chcecie zobaczyć więcej, to zdjęcia i filmiki z pokazów są tu. A tutaj dziennikarki z Elle wybierają i recenzują 10 najlepszych pokazów Fashion Week 2012. Warto poczytać.

Co jeszcze mogę pokazać… Poniżej my, prężymy się dumnie w pierwszym rzędzie. I do tego wyglądamy jak milion dolarów, takie piękne fotki nam Mona Lisiecka zrobiła. A co, trzeba trzymać poziom, jak fashion to fashion!

Przerwa między pokazami: kawa w dłoń i gadanie. No i jeszcze zakupy… Wyjechałam z Łodzi z przepiękną sukienką z bąblami od Anny Wiszniewskiej :)
A tutaj razem z blogerką Pauliną Galicką z pozerki.pl.

Na koniec trochę nas zmroziło. Łódź została dokumentnie zasypana śniegiem. Zaparowane szyby, biało dookoła. Do domu!

(4) Comments

 1. Beata says:

  Pani Aniu,
  Fajny blog, interesująca biżuteria. Chciałam zapytać, czy kolczyki, które ma Pani na powyższych zdjęciach można kupić w salonie?:-)
  Pozdrawiam i gratuluję pomysłów

  1. Ania Kruk says:

   Dziekuję bardzo :) Widzę, że moje ulubione kolczyki “spadochrony” skończyły się w magazynie sklepu on-line, ale na pewno są jeszcze w butikach! Pozdrawiam :)

 2. Fajny napis, ciekawe zdjęcie, świetny moment zatrzymania ruchu…

  1. Ania Kruk says:

   Dziękuję :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *