all events

Halo, Katowice!

Wygląda na to, że zadomowiliśmy się w Katowicach na dobre – właśnie otworzylismy tam nasz drugi butik! Pierwszy znajduje się w Silesia City Center, jednej z najruchliwszych galerii handlowych w Polsce. Serio, gdy chciałam zrobić zdjęcia naszego sklepu, klienci cały czas mi wchodzili w kadr! Prawie nie było momentu, żeby sklep był pusty – niesamowite! Nie żebym narzekała – ja się tylko cieszę… :)

19 września nastapiło otwarcie długo oczekiwanej Galerii Katowickiej – i tam również nas można znaleźć!

Jak Wam się podoba nasza nowa witryna? Uciekaliśmy od klasycznej witrynki produktowej jak długo się dało – ale nawyki konsumenckie okazały się silniejsze… Teraz drodzy window shopperzy możecie patrzeć i patrzeć do woli; naradzać się, wybierać wzory, kolekcje i kolory ile czasu chcecie! A ekipa? W Galerii Katowickiej dumnie reprezentują nas: Ola, dwie Agnieszki i Kasia :)

Wygląda na to, że znów, po dwóch latach przerwy, będę miała więcej powodów do odwiedzania Katowic. Dwa lata temu wpadałam tam na warsztaty typograficzne Ala ma pióro na ASP Katowice, które się bardzo dynamicznie rozwija jeśli chodzi o design i projektowanie graficzne. Poznałam tam wielu świetnych ludzi, i to miejsce naprawdę super mi się kojarzy, tak studencko, kreatywnie, twórczo. No, może oprócz tych koszmarnie długich tras pociągiem…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *