all events

Halo, Kraków!

Rzutem na taśmę przed Gwiazdką, ale ZDĄŻYLIŚMY! Butik w Galerii Krakowskiej już otwarty. Tu na mapce możecie sprawdzić gdzie dokładnie i wpaść do nas na ostatnie świąteczne zakupy. W Krakowie do naszej ekipy dołączyły: Kasia, Edyta, Marzena, Kasia i Bernadetta. Jest nas coraz więcej :)

5 sklepów do końca roku – zadanie karkołomne, prawie jak Mission Impossible, tylko z nami w rolach głównych zamiast Toma Cruise’a… Ale, ale, jak się okazuje: wykonalne. Jak? Tylko i wyłącznie dzięki cieżkiej pracy całego naszego super zespołu. Projekt wnętrza, stolarka meblowa, plakaty, przygotowanie produktu i wysyłka… Całe noce spędzane na montowaniu naszych ekspozytorów-gór lodowych, całe dnie spędzone na metkowaniu. Przygotowanie ulotek, cenek, manekinów, opakowań, torebeczek. I pamiętać o tym, żeby to wszystko zabrać ze soba, żeby nic nie zostało w Poznaniu. Kilometry w trasie, ogarnięcie wszystkich faktur, terminów, całego sprzętu.
Ale na każdym odcinku było pełne skupienie i szybka akcja. Co tu dużo mówić, po prostu: dobra robota! :) Dziękujemy wszystkim bardzo bardzo za ten przed-gwiazdkowy sprint! Mam nadzieję, że w styczniu będzie trochę spokojniej… ;)

(2) Comments

  1. Hania says:

    Będę pierwsza? Czuje się zaszczycona. Gratuluję całemu zespołowi i Państwu Krukom, którzy tworzą unikalnie piękne arcydzieła. Przeczytałam artykuł o fimie Ania Kruk i zaciekawiona zerknełam na stronę. Jestem pod wrażeniem zarówno oferty jak i CI – wystroj sklepów niesamowity. Znaleźć cos nowego i wyróżniającego dla siebie w takim gąszczu ofert na rynku graniczy już chyba z cudem, a jednak się udało. Sledzę nowości, trzymam kciuki i czekam na sklep Ani w Katowicach :) Pozdrowienia. ps. Blog też mi się podoba ;)

    1. aniakruk says:

      Dziękujemy bardzo, cieszę się, że podoba się Pani zarówno wystrój butików, bizuteria jak i cały koncept marki. Pracowaliśmy ciężko, ale po takich komentarzach od razu czuć, że warto było :) I na wiosnę zapraszamy do naszego butiku w Katowicach! Pozdrawiamy :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *