all events

Klub Starego Browaru

Dziś będzie o Wydarzeniu: wieczorem 2 września w Poznaniu odbył się pokaz naszej biżuterii w ramach spotkań Klubu Starego Browaru :) To już drugi taki event, na który zapraszamy nasze najwierniejsze klientki w Poznaniu – rozdaliśmy tylko 10 podwójnych zaproszeń. W wyjątkowym miejscu, w sercu Starego Browaru, który konsekwentnie realizuje ideę 50/50 – gdzie życie spotyka się ze sztuką. Slogan sloganem – ale tak właśnie było! Coś dla duszy i coś dla ciała :)

Początek był mocny: zaczęliśmy sztuką teatralną “Akompaniator” z Hanną Śleszyńską oraz Janem Jankowskim. Brawa dla organizatora spotkania – czyli Starego Browaru, za wybór sztuki i obsady. Było i komicznie, i dramatycznie. Cała sala się śmiała, co było bardzo fajnym wstępem do dalszej części – wszyscy się rozluźnili i mieli temat do dyskusji :) Hanna Śleszynśka potocznie mówiąc “dała czadu”, była po prostu niesamowita na scenie! Jan Jankowski również, w roli akompaniatora z obsesją na punkcie swojej śpiewaczki…

Kochamy teatr, ale kochamy też modę! Dlatego druga część wieczoru to pokazy browarowych marek – jesienne nowości, stylizacje, kolorowe światła i długonogie modelki. Fashion przez duże F – bo jest coraz większy rozmach i profesjonalizm, z jakim Browar organizuje eventy.

Trudno pokazać biżuterię bez ubrań ;) Dlatego zawsze zostaje nam strategiczna decyzja do podjęcia: jakie ciuchy wybrać? Jaki klimat? My jesteśmy takim kameleonem: możemy pokazać się i w odsłonie rockowej i eleganckiej i sportowej. As you wish. Myśląc o naszych browarowych klientkach, przy tej okazji postawiliśmy właśnie na elegancję. Nawiązaliśmy współpracę z nową marką na rynku: Be Like Lady, której sukienki i garnitury pięknie zgrały się z naszą biżuterią. Graliśmy konwencjami, tworząc stylizacje wieczorowe, koktajlowe i do pracy. Do tego klasyczne szpilki z Primamody. Ok, już nie przedłużam, tylko wrzucam zdjęcia. Jak Wam się podoba? :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *