lifestyle

Kolczyki z cyrkoniami

zdjecie-glowne-kolczyki-z-cyrkoniami

Biżuteria z diamentami? Żaden problem, od teraz może ona na stałe zagościć w Twojej kolekcji. Jest to możliwe dzięki cyrkoniom, które do złudzenia imitują najcenniejsze kamienie świata. Na pierwszy rzut oka nie sposób ich odróżnić. Dopiero, gdy spojrzymy na ceny, będziemy w szoku. Prezentujemy jedyne w swoim rodzaju kolczyki z cyrkoniami.

Zjawiskowe nausznice

Na pierwszy ogień idą nausznice, czyli najbardziej pożądane kolczyki ostatnich miesięcy. Wyróżniają się nie tylko ciekawą formą, ale również sposobem noszenia – zwykle występują pojedynczo, więc zakłada się je na wybrane jedno ucho. Dwa modele, które zasługują na wyróżnienie, pochodzą z kolekcji Angels & Demons zaprojektowanej przez Anię Kruk.
Pierwszy jest wyrazistym kolczykiem, który efektownie pokrywa ucho niemal na całej jego długości.

KOLCZYKI-SDV-KS0750-C-aniakruk.pl-30

Dolną część nausznicy mocuje się na sztyfcie, a górną zahacza na chrząstce. Mocowanie jest stabilne, a więc ozdoba nie będzie się zsuwać. Kolczyk ma 4 cm długości i kształtem przypomina delikatne skrzydło motyla. Posiada też dodatkowe zdobienie w postaci dwóch łezek. To elegancka biżuteria wykonana ze srebra, starannie pokryta drobnymi cyrkoniami. Mocny dodatek, który doda pazura każdej stylizacji.

Druga nausznica warta uwagi przybrała nieco inną postać. Składa się ona z trzech elementów: małego kolczyka na sztyfcie, zdobionej części do założenia na chrząstkę i łańcuszka, który swobodnie kołysze się między nimi. Ta biżuteria również jest srebrna, choć na pewno mniej wykwintna, niż poprzedni model. Elegancki akcent stanowi natomiast kolczyk w kształcie obrączki, który całkowicie pokryto cyrkoniami. Ciekawie kontrastuje on z lekkim łańcuszkiem.

KOLCZYKI-SDV-KS0740-C-aniakruk.pl-30

Jeśli podobają Ci się naucznice koniecznie sprawdź -> http://www.to.my.aniakruk.pl/nausznice-maly-przewodnik-po-nietypowych-kolczykach/

 

Cyrkonie na grzbiecie węża

Czas na bardziej zwariowane kolczyki. W butiku Ani Kruk znajdziemy je w kolekcji Fado charakteryzującej się srebrem w różnych kolorach. Do wyboru mamy srebro pokryte żółtym lub różowym złotem, rodowane na czarno lub w swojej naturalnej postaci. Każdy model występuje we wszystkich tych odsłonach, a co więcej, wszystkie kolczyki można łączyć w zestawy z bransoletkami i pierścionkami z tym samym motywem. Biżuteria w kształcie węża fantastycznie się prezentuje niezależnie od okoliczności.

KOLCZYKI-SEN-K003-BL-C-aniakruk.pl-30

Kolczyki w kształcie zakręconych gadów są oryginalne i bardzo na czasie. Srebro w czarnym kolorze stanowi świetne tło dla błyszczących cyrkonii, które pokrywają ozdobę na całej jej długości. Nagromadzenie kamieni na głowie węża imituje kilka par oczu, z czego jedna zawsze jest zwrócona w naszą stronę. Spokojnie, ta biżuteria jest bezpieczna. A do tego piękna i w dobrym stylu. Ponadto, wiszące kolczyki wyszczuplają twarz, więc ich noszenie zapewnia dodatkowe plusy.

 

Jedyna cyrkonia, wiele wrażeń

Cyrkonie nie zawsze występują w nagromadzeniu. Czasem jedna sztuka wystarczy, żeby uczynić biżuterię atrakcyjną. Jest tak w przypadku kolczyków z kolekcji Silver Shine.

KOLCZYKI-SAM-KS0120-C-aniakruk

Subtelne sztyfty w kształcie kwadratów. W ich centrum mieni się cyrkonia starannie oprawiona w srebro. Z pozoru nic szczególnego ozdoba posiada niesamowity urok. Bezbarwne kamienie umiejętnie imitują diamenty. Do tego są dyskretne, więc dopełnią każdą stylizację: tę bardziej oficjalną mniej formalną.
Jeśli i Ty szukasz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie zajrzyj pod link: https://aniakruk.pl/kolczyki/z-cyrkoniami.html

 

AK-TEAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *