lifestyle

Kolekcja Azymut na nową drogę życia

gowne-zdjęcie-kontekstowe-3

Małżeństwo zmienia wszystko. To rozpoczęcie nowej przygody, otwarcie na zmiany i całkowite oddanie drugiej osobie. Dlatego Dzień Ślubu jest wyjątkowy i utrwala się w naszej pamięci już na zawsze. Żeby Panna Młoda lepiej zapamiętała tę chwilę, warto podarować jej biżuterię symbolizującą nowy początek.

Kilka słów o kolekcji Azymut

Azymut to najnowszy efekt pracy polskiej projektantki biżuterii Ani Kruk. Ultranowoczesne, a przy tym stonowane i gustowne naszyjniki posiadają zawieszki z motywem podróży i określania kursu. Występujące do kompletu bransoletki w delikatnej lub wyrazistej wersji, ozdobiono symbolami utrzymanymi w podobnym klimacie (np. róża wiatrów). Również kolczyki wiążą się z poznawaniem wciąż nieodkrytych ścieżek. Jednolita tematycznie, spójna pod względem wykonania, zachwycająca i w pełni aktualna kolekcja dedykowana jest osobom kochającym przygody zapierające dech w piersiach. Bez wątpienia takim przeżyciem jest ślub, czyli wstąpienie na niepoznany wcześniej szlak miłości.

Naszyjniki w szpic na prezent ślubny


Uważamy, że biżuteria idealnie sprawdza się w roli prezentów na wszelkie możliwe okazje. Dopasowane komplety, ale też pojedyncze ozdoby zachwycają tak bardzo, że często stają się ulubionym dodatkiem obdarowanej kobiety.

Naszyjnik wręczany pannie młodej nie powinien być przypadkowym modelem z wystawy. Najlepiej, kiedy coś symbolizuje, bo wtedy wiadomo, że prezent został kupiony z myślą o konkretnej osobie i okolicznościach. W kolekcji Ani Kruk znajdziemy kilka naszyjników, a jeden z nich zajął wyjątkowe miejsce w naszych sercach.

NASZYJNIK-srebny---strzałka

Model ze znakiem azymutu, to doskonały pomysł na prezent ślubny. Biżuteria jest stylowa, wykonana ze srebra (dostępny także pozłacany odpowiednik). Naszyjnik posiada subtelny łańcuszek, a ozdobny element jest gładki i błyszczący. Długość można regulować, więc dodatek świetnie posłuży, jako uzupełnienie głęboko wyciętych dekoltów, ale i ładne wykończenie bluzki w łódkę. Do kompletu warto dobrać kolczyki z tym samym symbolem (do wyboru małe lub większe).

Kompas ukryty w bransoletce


Pomysłowym i metaforycznym prezentem ślubnym będzie bransoletka z elementem w kształcie kompasu, który ma symbolizować powrót na dobrą drogę.

Pokryta złotem ozdoba na cienkim łańcuszku jest bardzo filigranowa, wręcz dziewczęca. Kompas wycięty w kole wskazuje cztery strony świata oznaczone kolejno literami W, N, E, S. Wyłącznie od szczęśliwej posiadaczki tego modelu zależy, który kierunek obierze. Takie symbole to również znakomity temat przewodni wesela. Obok eleganckiego wyglądu, bransoletka posiada ukryte znaczenie. Gustowny kompas noszony na nadgarstku zapewni młodej parze bezpieczną wyprawę wolną od nieplanowanych zejść z trasy.

BRANSOLETKA-SAM-AS0820Z-C-aniakruk-2

Czytaj także: Prosta i wyszukana biżuteria ślubna

Nowa kolekcja Azymut to kwintesencja wszystkiego, co pozytywne i optymistyczne. Pochodząca z niej biżuteria będzie najlepszym kompanem każdej kobiety rozpoczynającej nową drogę u boku wymarzonego mężczyzny. Wszystkie dostępne modele znajdziesz tutaj.

 

 

AK-TEAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *