lifestyle

Najpiękniejsze bransoletki z kamieniami

Secret Garden (1)

Gdyby wszystko w życiu było tak proste, jak kupowanie biżuterii, przez cały czas mielibyśmy świetny nastrój. Co prawda nie unikniemy zmartwień związanych z codziennymi obowiązkami, ale istnieją sposoby na to, by o nich zapomnieć. Jeśli chciałabyś chociaż na moment oderwać się od problemów i trosk, poddaj się wspaniałemu działaniu biżuterii. Zobacz, jak łatwo dopasować bransoletki do stroju i okazji. Prezentujemy zjawiskowe projekty ozdób wysadzanych kamieniami.

Biżuteria z elementami złota to zawsze świetny wybór

Polski rynek biżuterii jest obecnie bardzo rozwinięty. Setki możliwości, jakie nam oferuje, mogą wprowadzić w zakłopotanie. Jaki materiał wybrać, na jaki model się zdecydować? Takie pytania są niezręczne i z pewnością nie przyspieszają zakupów. Posiadanie przynajmniej po jednym projekcie z każdego dostępnego tworzywa, jest dla zwykłej kobiety niemal niewykonalne. Dlatego trzeba umieć dokonać wyboru. Niektóre propozycje należy odrzucić, a część z nich wykorzystać. Na początek przydatne będzie kilka wskazówek:

– unikaj biżuterii, która uczula

– ozdoby kupuj od sprawdzonych projektantów

– wybieraj polskie dodatki ze szlachetnych materiałów

Naszą propozycją są złote bransoletki z kamieniami. Powód jest prosty: ta biżuteria znakomicie oddaje elegancki klimat, przez co nadaje się na wszelkie formalne wyjścia. Możesz ją nosić do pracy w biurze, założyć na rozmowę kwalifikacyjną albo mieć na sobie podczas szykownego przyjęcia. Bransoletka pięknie ozdabia nadgarstek i sprawdza się nawet wtedy, gdy masz na sobie marynarkę z długim rękawem. Przy każdym ruchu ręką (np. podczas gestykulacji), złoto będzie akcentowało swoją obecność. Delikatne, kolorowe kamyczki dodadzą biżuterii klasy i subtelnego uroku. Jeżeli szukasz ozdoby tego rodzaju, sprawdź nową kolekcję Ani Kruk: otwarta bransoletka Maya to model z mosiądzu pokrytego złotem. Będzie niezastąpiona podczas eleganckiego wyjścia.

Czytaj więcej o klasycznych bransoletkach na wielkie wyjścia.

BRANSOLETKA-MBI-AM0380Z-C-aniakruk.pl-31

Kryształowe bransoletki, czyli amulety przynoszące szczęście

Rewelacyjny wygląd to nie wszystko, co oferuje nam kryształowa biżuteria. Kolejnym wielkim plusem są jej właściwości. Jak powszechnie wiadomo, kryształy królują wśród minerałów i cechują się silnym pozytywnym oddziaływaniem na osobę, która je nosi. Mając przy sobie ten wyjątkowy kamień w jakiejkolwiek postaci, zapewniamy więc naszemu organizmowi wsparcie: dodatkową energię i siłę. Ponadto mawia się, że kryształy są talizmanami, które przynoszą szczęście. Stanowi to wystarczający powód, aby posiadać w swojej kolekcji przynajmniej jedną bransoletkę wysadzaną tymi wyjątkowymi kamieniami.

Dodatek powinien pasować do naszej stylizacji i pod żadnym pozorem nie może odsuwać naszej osoby na dalszy plan. To my mamy być w centrum. Zadaniem biżuterii jest podkreślanie urody, nie zaś jej przyćmiewanie. Lekki, kolorowy akcent na ręce jest adekwatny do każdych codziennych okoliczności. Zarówno do pracy, jak i na lunch ze znajomymi czy randkę – bransoletka z fasetowanymi kryształkami pasuje do rozmaitych sytuacji. Autorski projekt Ani Kruk perfekcyjnie obrazuje, jak powinna wyglądać modna biżuteria wysadzana kryształami. Wachlarz pogodnych barw rozświetla srebrną bransoletę w niepowtarzalny sposób. Model tego typu jest obowiązkową pozycją w zbiorach każdej z nas.

Jeśli szukasz modnej biżuteri na wiosnę przeczytaj nasz post.

BRANSOLETKA-SRG-AS0200-C-aniakruk.pl-31

Jeszcze więcej zjawiskowych bransoletek z kamieniami, znajdziesz w naszym butiku.

AK-TEAM