all today I'm wearing

naszyjniki Bandoleras

 

Kupić naszyjnik czy bransoletkę? A może i to i to? I jeszcze lepiej: za tą samą cenę. Biżuteria 2 w 1 ? Czemu nie! Nasze naszyjniki z kolekcji Bandoleras to długie łańcuszki przeplatane kolorowymi rzemieniami. Na szyję i na nadgarstek. Pojedyńczo lub po kilka naraz.

Stwierdziliśmy, że tak wspaniale multifunkcjonalny przedmiot zasługuje na animowaną instrukcję obsługi. Z braku modelek w pobliżu, pozuję ja. A z nadmiaru słońca i absurdalnie wysokich temperatur jakie panują ostatnio – wyglądam jak Szpieg z Krainy Deszczowców w tym kapeluszu i okularach… ;) Przy okazji odkryliśmy kolejną kombinację: jeśli masz 2 naszyjniki, spróbuj je spiąć razem i w ten sposób zrobić jeden długaśny. I wtedy można go założyć na dwa razy, tak żeby żółty był troszkę krótszy a brązowy dłuższy. Wygląda to naprawdę fajnie :)


✎ komentuj

(2) Comments

  1. Agnieszka says:

    Pani Aniu, Pani biżuteria jest prze pięk na! Weszłam na stronę internetową butiku i wsiąkłam do reszty. Jutro odwiedzam SB, bo czekanie na przesyłkę będzie się wydawało wiecznością. Tylko co wybrać? To trudne pytanie, bo wszystkie kolekcje są takie śliczne!
    Pozdrawiam,

    1. aniakruk says:

      Dziękujemy bardzo :) Cieszę się, że podoba się Pani nasza biżuteria. Staramy się żeby była jak najbardziej różnorodna, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do Starego Browaru!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *