lifestyle

Naszyjniki z symbolicznymi zawieszkami

a134

Nie jest prawdą, że biżuteria z symbolami ogranicza się do serduszek i znaków nieskończoności. Istnieje dużo więcej opcji, w tym również oryginalne wzory, których nikt by się nie powstydził. Rozwiewamy wątpliwości i prezentujemy przepiękne naszyjniki od polskiej projektantki Ani Kruk. Modele, które wybraliśmy stanowią kwintesencję kobiecości i współczesnej mody. Zobacz, o jakiej biżuterii warto mówić i co trzeba nosić, żeby wyglądać zjawiskowo.

Tygrysia głowa – naszyjnik z symbolem odwagi

Każda wizyta w zoo jest ogromną atrakcją, ale nie byłaby tak fantastyczna bez obejrzenia klatek z lwami i tygrysami. Robiące wrażenie zwierzęta są pokaźnych rozmiarów, a oprócz tego szokują bijącym od nich wdziękiem i pięknem. Jednocześnie są bardzo niebezpieczne, co zwiększa adrenalinę i sprawia, że chcemy więcej. Wiadomo, że do ogrodu zoologicznego nie chodzi się często, ale to nie zabrania nam regularnego oglądania drapieżnych zwierząt. Taką rozrywkę można sobie zapewnić, zakładając naszyjnik z elementem w kształcie głowy tygrysa.

Wyjątkowy wisiorek znajdziemy w kolekcji Secret Garden od Ani. Mimo niecodziennego wzoru, biżuteria jest szykowna i utrzymana w dobrym guście. Srebro zostało pokryte cyrkoniami i kryształkami w rozmaitych kolorach. Zielone oczy zwierzaka znakomicie kontrastują z czarnymi plamkami na jego głowie. Tygrys jest czarujący i niesłychanie groźny. Noszenie go na szyi będzie znakiem odwagi.

NASZYJNIK-SRG-NS0190-C-aniakruk.pl-31

Koniczynka – zawieszka przynosząca szczęście

Oj tak, zasługi czterolistnej koniczynki znamy wszyscy. W dzieciństwie jej znalezienie graniczyło z cudem, a kiedy już się udało, mieliśmy szczęście przez parę dni. Do dzisiaj wiele osób pamięta poszukiwania rzadkiego kwiatka i radość płynącą z jego zerwania. Symboliczny wymiar koniczyny znalazł swoje odbicie w branży jubilerskiej. Ozdoby w kształcie czterech listków cieszą się popularnością wśród wszystkich, którzy wierzą w szczęście.

W kolekcji Inspired by Fantasia jest dostępny naszyjnik z elementem przypominającym koniczynkę. Nie tylko kwiatek tworzy ten wisiorek. Na drobnym łańcuszku znajduje się też urokliwa, biała cyrkonia. Kompozycja jest utrzymana w nowoczesnym stylu i zaprojektowana tak, aby optycznie wydłużyć szyję.

NASZYJNIK-SGE-NS0050-C-aniakruk.pl-30

Łapacz snów – symbol dobrej pamięci

Amulet nazywany łapaczem snów ma indiańskie korzenie. Od niedawna spopularyzował się w Polsce w formie tatuaży i zawieszek do samochodów. Niektórzy wierzą, że ten talizman ma niesamowite właściwości: umieszczony w okolicy łóżka, pozwala zapamiętać swoje sny. Baśniowy symbol pamięci jest nie tylko oryginalny, ale także nieziemsko piękny. Nie dziwi zatem fakt, że łapacz snów jest używany jako inspiracja do tworzenia gustownej biżuterii. Naszyjnik z tą niecodzienną zawieszką znajdziesz wśród ozdób z kryształkami projektu Ani.

Aż sześć kontrastujących ze sobą kolorów, tworzy niepowtarzalny naszyjnik Secret Garden. Dominuje w nim szlachetne srebro, które jest uzupełnione przez róż, zieleń, fiolet, błękit i złoto. Kryształki rozmieszczono nieregularnie, bo przecież takie właśnie są nasze sny – nieuchwytne i nie do przewidzenia. Dodatek z symbolem dobrej pamięci przyda się nie tylko studentom przed sesją. Mogą go nosić kobiety w każdym wieku, o różnych preferencjach co do biżuterii. Bogactwo naszyjnika jest na tyle wyraziste, że stylizacja nie będzie potrzebowała większej ilości akcentów. Do stworzenia doskonałego outfitu wystarczy jednokolorowa sukienka z miękkiego materiału i elegancki łapacz snów ozdabiający szyję.

NASZYJNIK-SRG-NS0120Z-C-aniakruk.pl-31

Więcej biżuteri z mieniącymi się w słońcu kryształkami znajdziesz w poprzednim poście.

AK-TEAM