all lifestyle

Odkryj swoją siłę – bransoletki z kamieniami naturalnymi

Największą zaletą biżuterii z kamieniami naturalnymi jest to, że możemy ją nosić przez cały rok. Kolorowe bransoletki z kolekcji Marocco urzekają swoim swobodnym stylem oraz niezwykłą barwą, a my kochamy je za to, że nie są sezonowe! Kolorowe bransoletki na gumce świetnie wyglądają do letnich stylizacji, ale równie dobrze możecie je nosić do jesiennych swetrów. Ta oryginalna i efektowna biżuteria kryje w sobie coś jeszcze…

My kobiety, kochamy nosić biżuterię, lecz robimy to jeszcze chętniej gdy ma dla Nas znaczenie. Bransoletki z kolekcji Marocco kryją w sobie przekaz i niezwykłą energię dzięki której możemy wyrazić siebie lub sprawić komuś niezapomniany prezent.

Bransoletka z Agatami

Agat to kamień równowagi – fizycznej, intelektualnej, a także emocjonalnej. Energia agatu zachęca do wyrażania siebie oraz wyzbycia się jakichkolwiek uprzedzeń. Kamień pochłania żal oraz gniew dając w zamian pozytywną energię i siłę do podejmowania nowych wyzwań.

BRANSOLETKA-MAK-AN0230-aniakruk.pl-30

Bransoletka z różowym kwarcem

Kwarc różowy jest inaczej zwany kamieniem miłości. Kamień ten oczyszcza Nas, wypełnia pozytywną energią i pozwala dostrzec piękno otaczającego Nas świata. Za co polubiliśmy go najbardziej? Noszenie bransoletki z kwarcami doskonale niweluje ból głowy!

BRANSOLETKA-MAK-AN0130-aniakruk.pl-30

Bransoletka z sodalitami

Sodalit to kamień logicznego myślenia, który wpływa na rozjaśnienie umysłu i koncentrację. Niebieska barwa ma za zadanie uspokajać oraz  pomagać utrzymać wewnętrzną równowagę. Nosząc bransoletkę z sodalitem żadne wystąpienia czy ciężka nauka nie będą Wam straszne.

BRANSOLETKA-MAK-AN0370-aniakruk.pl-30

 

Bransoletka z turkusami

Turkus to kamień zwany zwycięzcą. Wybierany przez wojowników miał strzec przed wypadkami i dodawać sił witalnych. Noszenie biżuterii z turkusem stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnie.  Dziś bransoletka z turkusami polecana jest kierowcą!

BRANSOLETKA-MAK-AN0250-aniakruk.pl-30

Zobacz pozostałe bransoletki z kamieniami szlachetnymi zaprojektowane przez Anie Kruk na naszej stronie. Wybierz kamień, który najbardziej Ci odpowiada i ciesz się amuletem w postaci bransoletki. Pamiętaj, że biżuteria z kolekcji Marocco to także świetny pomysł na prezent! Zapraszamy do butiku online.

AK-TEAM