lifestyle

Przegląd romantycznych pierścionków

115

Kobiety dzielą się na trzy zasadnicze grupy: pierwsza zawsze nosi obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Druga regularnie zakłada na palce dużo różnych ozdób, niekoniecznie z tej samej kolekcji. Ostatnia zupełnie rezygnuje z pierścionków. Ku naszej radości, najliczniejsza jest grupa numer dwa, czyli miłośniczki zróżnicowanej biżuterii. Do nich kierujemy ten mini poradnik, w którym prezentujemy zestawienie najpiękniejszych pierścionków w romantycznym stylu.

Mocny dziewczęcy akcent – sygnet z kryształkami

Czasami jeden większy pierścionek zastąpi kilka mniejszych bez uszczerbku na efekcie końcowym. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy wybrany przez nas model ma nietypowy kształt lub cechuje się oryginalnym wzornictwem. Pierwsza propozycja jest dedykowana kobietom, dla których ważne jest bycie w centrum uwagi. Pierścionek w formie romantycznego sygnetu z kolekcji Secret Garden symbolizuje piękną pogodę i barwne, kwitnące kwiaty. Olśniewające kryształki mienią się, odbijając światło w różnych kierunkach. Taka biżuteria jest bardzo bogata, a nagromadzenie kolorów, złota i srebra zapewnia naszym zmysłom wiele doznań.

PIERsCIONEK-SRG-PS0230Z-aniakruk.pl-31

Delikatny pierścionek dla marzycielskiej duszy

Subtelność i finezja są jednymi z najcenniejszych cech kobiecych. Lekkie, filigranowe ruchy, zgrabny styl chodzenia oraz wysmakowany sposób odgarniania włosów za ucho, kuszą mężczyzn. Silni, stanowczy panowie poszukują delikatnych partnerek, dla których będą wsparciem. Nic więc dziwnego, że duża część przedstawicielek płci pięknej sięga po drobną biżuterię. Takie dodatki idealnie oddają dziewczęcy urok. Jednak romantyczny pierścionek wykonany ze złota nie może być zupełnie prosty, pozbawiony kamienia. Zwykłe obrączki wyszły już z mody. Teraz popularne są ozdoby z wielokolorowymi elementami.

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć tradycyjnego pierścionka zaręczynowego z oszlifowanym diamentem. Złoto plus brylant to perfekcyjna para, wobec której nie można przejść obojętnie. Niewymyślna, gustowna biżuteria tego typu pasuje na każdą okazję. Zajrzyj do kolekcji Diamonds i przekonaj się, jak niewiele trzeba, żeby stworzyć zjawiskowy diamentowy pierścionek.

Czytaj więcej o zaręczynowych pierścionkach w naszym poprzednim poście.

PIERsCIONEK-ZDE-PB0220-aniakruk.pl-31

Biżuteria romantyczna, to znaczy z serduszkiem

Symboli miłości jest wiele, ale jako najważniejszy wymienia się serce. Małe, duże, zamknięte lub w nietypowej odsłonie – każde w jakiś sposób oddaje znaczenie miłości. Uczucie można wyznać słownie, ale można również posłużyć się gotowym prezentem, jak pierścionek z elementem w kształcie serduszka. Nie jest konieczne, żeby model był wysadzany kamyczkami. Wystarczy, że nie będzie typowy. Jeden, malutki akcent jest w stanie uczynić z biżuterii niepowtarzalne dzieło sztuki. Artystyczny projekt noszony na palcu da satysfakcję jego właścicielce, ale też osobie, która podarowała ozdobę w formie upominku. Pierścionek z kolekcji Love posiada subtelne serduszko, które jest wycięte w środku. Dzięki temu skóra na palcu jest widoczna bardziej, niż w przypadku noszenia klasycznej biżuterii. Drobny symbol miłości urzeknie każdą kobietę.

PIERsCIONEK-SAM-PS0650-aniakruk.pl-30

Pierścionek z napisem – pomysłowy trend

Na koniec propozycja, która podbiła serca dziewczyn za granicą, a od niedawna wkroczyła do polskich butików z biżuterią. Prezentujemy szeroki pierścionek, w którym wycięto napis LOVE. O symbolicznym wymiarze tej ozdoby nie trzeba wspominać, gdyż jest on oczywisty. Wyznanie miłości w tak piękny sposób jest niezwykle oryginalne. Warto wspomnieć o nietuzinkowej formie projektu. Pierścionek jest wygięty w kształt łuku. Otwarta obrączka pozwala nosić ją na każdym palcu, gdyż można delikatnie regulować jej rozmiar. Elegancki mosiądz do złudzenia przypomina złoto. Duża objętość modelu utworzyła pole dla romantycznego napisu. Co ciekawe, litery zostały wycięte. Nowoczesny pierścionek znakomicie dopełni codzienną stylizację.

PIERsCIONEK-MWM-P020-aniakruk.pl-30

Więcej propozycji pozłacanych pierścionków znajdziesz w naszym poprzednim poście lub w butiku online.

AK-TEAM