all events

Rok 2013

Jest 2 stycznia 2014, wszyscy już ochłonęli po sylwestrowej imprezie i przychodzi czas na refleksję nad rokiem minionym. Fajny był ten 2013! Pierwszy rok, który jako firma ANIA KRUK przeżyliśmy w całości, od stycznia do grudnia. Mamy już prawie 2 lata. Wyrośliśmy z raczkowania, teraz już stoimy mocno na własnych nogach. Ba, zaczynamy biegać! :)

Co się zmieniło w 2013 roku?

shops

Otworzyliśmy 4 nowe butiki w 3 miastach. Katowice, Poznań i Warszawa. Razem mamy już 9 sklepów w całej Polsce. Stworzyliśmy 36 wyjątkowych kolekcji biżuterii, czyli nowości trafiały do naszych butików średnio co 10 dni!

To był też rok internetu. Nowa strona internetowa, nowy blog, nowa sesja zdjęciowa.
W 2013 roku opublikowaliśmy ponad 200 postów na Facebooku, 264 zdjęcia na Instagramie i 57 długich notatek na blogu.

 

internet

W 2013 ponad 5 000 osób dołączyło do nas na Facebooku. 983 osoby zaczęły śledzić moje pół prywatne, pół firmowe konto na Instagramie. Jesteśmy w czołówce polskich marek, jeśli chodzi o to medium.

Angażowaliśmy się w kampanie społeczne. Latem razem z Cosmopolitanem prowadziliśmy akcję “Opalaj się bezpiecznie”, walcząc z rakiem skóry. Ze sprzedaży specjalnie zaprojektowanych na tę okazję bransoletek udało nam się zebrać 17 000 zł, które przekazaliśmy Fundacji Tam i z Powrotem. Promowaliśmy zdrowy tryb życia w akcji “Kręć kilometry” razem z Allegro.

mag

W 2013 na stałe zagościliśmy w prasie: piszą o nas kolorowe magazyny, nasza biżuteria regularnie pojawia się w modowych sesjach zdjęciowych i programach telewizyjnych.

 

tvn

Duże zainteresowanie wzbudza nasza historia. Mój brat i ja jesteśmy piątym pokoleniem w jednej z najstarszych firm rodzinnych w Polsce. O szansach, ale i odpowiedzialności, jakie wiążą się z taką pozycją opowiadałam w dużym materiale dla Elle, w Dzień Dobry TVN, a nawet na konferencji firm rodzinnych w Pałacu Prezydenckim. Pisał o nas Forbes, Newsweek, Polityka, Gazeta Wyborcza oraz Rzeczypospolita.

 

stars

Pokochały nas Gwiazdy. Coraz częściej wybierają biżuterię ANIA KRUK, na co dzień i na wielkie wyjście. Podbiliśmy świat blogerów i youtube’a. Nasza biżuteria pojawiła się w ponad 100 stylizacjach u wielu różnych blogerek i vlogerek z całej Polski. Kochamy Was za to, że za każdym razem nas zaskakujecie. Dziękujemy ♥

welovebloggers

Wiecie, co jeszcze okazało się w 2013 roku? Że mamy wielką, i ciągle rosnącą grupę stałych klientów. Odwiedzacie nas regularnie, wpadacie sprawdzić czy są jakieś nowości, tworzycie swoje mini-kolekcje biżuterii ANIA KRUK. To dla nas ogromnie ważne, bo znaczy, że macie do nas zaufanie. Część z Was mogłam poznać przed Świętami w naszych butikach. Pozdrawiam mamę z córką z Łodzi, które były przemiłe i podarowały dziewczynom z butiku czekoladową choinkę, pozdrawiam Pana z Galerii Mokotów, którego spotkałam w naszym butiku już drugie Święta z rzędu! :) Dziękuję Wam za to, że jesteście!

Taki był ten rok 2013… A teraz, do roboty, bo zaczyna się 2014 !!!

(1) Comment

  1. […] stycznia 2015 rok. Dokładnie tego dnia rok temu, usiadłam do podsumowania roku 2013 (post tutaj), ani się obejrzałam, i znów, na tej samej kanapie, w tym samym pokoju, siadam do napisania dla […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *