lifestyle

Stylowe zawieszki do bransoletek

Matowe lub błyszczące, delikatne albo mocno rzucające się w oczy. Zawieszki, czyli małe elementy ozdobne, mają wiele odsłon. Blaszki, frędzelki i kółeczka różnego typu doczepia się do biżuterii oraz do wszelkich dodatków, które chcemy zaakcentować. Te mini gadżety mogą pełnić rozmaite funkcje: od eksponowania danej rzeczy, przez jej optyczne ożywianie, aż do podnoszenia jej rangi z prostego drobiazgu do gustownej biżuterii. W sezonie wiosenno – letnim, prym wiodą zawieszki do bransoletek.

Miłość wyrażona srebrną zawieszką

Biżuteria, która jest projektowana z miłością i pasją, znakomicie prezentuje się na ciele. Zarówno artystyczne naszyjniki, jak i wymyślne bransoletki nosi się lepiej kiedy wiadomo, że zostały one stworzone z zamiłowania do pięknych detali. Spośród różnych typów zawieszek, warto kojarzyć te w formie srebrnych blaszek. Przybierają one popularne kształty, jak kółka, trójkąty, gwiazdki i serduszka. Płaski element stanowi świetną podstawę dla napisu. Może on zostać wygrawerowany albo wybity, w zależności od tego czy zawieszka jest srebrna czy złota.

W miłosnej kolekcji Love Songs od Ani Kruk znajdziesz nowoczesną zawieszkę w całości wykonaną ze srebra. Na blaszce widnieje zabawny napis, który wywołuje wesołe skojarzenia. Zawieszka ma kształt serca średniej wielkości. Zapięcie typu federing oraz uniwersalne wymiary pozwalają na dopinanie elementu do różnych rzeczy. Śmiało możesz ozdobić nią bransoletkę, ale gadżet sprawdzi się także jako dodatek do torebki, kosmetyczki czy kluczyków do samochodu.

ZAWIESZKA-SAK-WS0040-C-aniakruk.pl-30

Doczepiany frędzelek z wytwornego sznurka

Współcześni projektanci biżuterii dają ponieść się fantazji, a ich szalone inspiracje nie znają granic. Stąd innowacyjne pomysły, jak na przykład zawieszka wykonana ze sznurka. Nie bez powodu brzmi to zaskakująco: stylowy sznurek związany w uroczy supełek to z pewnością dodatek, który się wyróżnia. W butiku Ani Kruk oprócz sznurkowego elementu, na zawieszce znalazła się również gustowna doczepka z monogramem autorki wzoru. Pokryte ornamentem kółeczko z mosiądzu znakomicie pasuje do frędzelka w każdym kolorze. Zawieszkę można dopiąć do bransoletki każdego typu. Dopełni ona kamienie naturalne, szlachetne złoto, a nawet festiwalowe rzemienie.

BRANSOLETKA-MAK-AN0380-aniakruk.pl-30

Kryształowa zawieszka – śliczna muszelka

Znakomitym rozwiązaniem jest ozdabianie zawieszek kolorowymi kamyczkami i kryształkami. Oprócz prostych blaszek z mosiądzu i srebra, to właśnie barwne przypinki są chętnie wybierane przez kobiety. Zawieszki mają różnorodne wzory, a wszystkie łączą dwie cechy: są małe i z łatwością przypina się je do ulubionej biżuterii na łańcuszku. Projekt z kolekcji Mix and Match jest połączeniem eleganckiego kryształu z symbolicznym kształtem muszelki.

ZAWIESZKA-SAK-WY0028-C-aniakruk.pl-30

Zawieszka inspirowana plażą i morzem, będzie niezastąpionym dodatkiem na wakacyjny wyjazd. Oczywiście można ją nosić przez cały rok, w końcu przypomina ona o urlopie, co automatycznie poprawia humor. Kryształowa muszelka subtelnie odbija światło, a jej interesujący kształt sprawia, że ozdoba zadziornie się kołysze. Jeśli zdecydujesz się urozmaicić nią bransoletkę, otrzymasz niecodzienne połączenie, a w efekcie oryginalną biżuterię. Ta zawieszka najlepiej zaprezentuje się jako uzupełnienie srebrnego modelu. Dobierając charmsy do posiadanych bransoletek, kieruj się ich wykończeniem. Każdy drobiazg ma znaczenie, dlatego przyglądaj się dokładnie wszystkim detalom. Po więcej zawieszek do biżuterii zapraszamy do naszego butiku internetowego.

AK-TEAM