all

Święta z obserwatorkami w wielkim stylu!

6 grudnia był dla nas wyjątkowym dniem. Team ANIA KRUK przygotował sesję zdjęciową w świątecznym klimacie dla naszych cudownych obserwatorek. Chcieliśmy poznać, kto tworzy naszą wspaniałą społeczność. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnej energii, a ten dzień uświadomił nas, że razem możemy tworzyć magię. Chcecie dowiedzieć się więcej?

ANIA KRUK – tak wyjątkowa jak Ty. Jesteśmy blisko ludzi i zależy nam na żywym kontakcie z klientami. Na naszym Instagramie mamy grupę swoich AK angels, z którymi mamy nieustanny kontakt. To właśnie one jako pierwsze komentują zdjęcia, są z nami “na dobre i na złe”. W ramach podziękowania za aktywność pod postami i na stories zaprosiliśmy je na sesje.

Modelki zostały wybrane na podstawie zgłoszeń przez Instagram – tam najczęściej się komunikujemy. Postanowiliśmy stworzyć otwarte zapisy na InstaStories na naszą sesję. Ciężko było nam wybrać 10 modelek, ale udało się!  Staraliśmy się pokazać cały przekrój naszych AK angels i podkreślić  wyjątkowość, jaka w nich drzemie. Blondynki, brunetki… my wszystkie Was dziewczyny UWIELBIAMY! Różnorodność jest dla nas bardzo ważna. Uważamy, że nie ma jednego kanonu piękna, ponieważ każdy jest wyjątkowy.

Zadbaliśmy o to, aby sesja była jak najbardziej profesjonalna, dlatego nasi make up artists wykonali makijaże. Krzysiek i Asia potrafią wyczarować przepiękny naturalny efekt, a my taki lubimy najbardziej. Motywem przewodnim była naturalność. Za obiektywem jedyna i niepowtarzalna – Natalia Niedziela.

Głównym celem było dodanie odrobiny magii do codziennego życia oraz pokazanie, jak wygląda produkcja naszej sesji zdjęciowej od A do Z.

To była również świetna okazja do rozmów o trendach, o tym, jak działamy, a także o naszej biżuterii. Sprawiliśmy, by mogły poczuć się jak prawdziwe modelki. Dobrane stylizacje idealnie pasowały do ich upodobań. Każda z dziewczyn otrzymała specjalnie dobraną biżuterię z najnowszego dropu.  Zależało nam na tym, aby były to codzienne looki, w świątecznym klimacie. Zielona marynarka, biały garniak, mięsisty sweter – to tylko kilka z naszych propozycji. Zaczęliśmy pierwsze zdjęcia na podstawie wcześniej stworzonego moodboardu.

Dziewczyny,

było wiele uśmiechu i radości – na tym nam bardzo zależało. Zawsze powtarzamy, nasza marka to WY – obserwatorki. To właśnie Wy jesteście naszym napędem do działania i tworzenia biżuterii. Dajecie nam mnóstwo satysfakcji. To prawdziwy zaszczyt. Rozmowa z Wami była najcenniejszym, co mogło nas spotkać. DZIĘKUJEMY.