lifestyle

Złote bransoletki damskie

GOLDEN-EYE-kontektoswe

Bransoletki ze złota to stylowe dodatki nie tylko na salony. Współcześnie, w każdych warunkach uchodzą za stosowną ozdobę. W zależności od kształtu i rozmiaru, nadają się do noszenia pojedynczo lub w zestawach. Zakładamy je na wesela, randki, obiady rodzinne, a nawet spacery z pupilem. Słowem, złoto jest dobre na wszystko. A najlepiej służy nam w formie bransoletek.

Finezyjne złote bransoletki damskie z kolekcji Golden Eye


Nowoczesna kobieta ma oko na wiele spraw. Jedną z nich jest dobieranie ozdób do typu urody i własnego stylu. Z myślą o współczesnych Polkach, projektantka biżuterii Ania Kruk, opracowała kolekcję Golden Eye. Radar czujnej kobiety wykryje w niej duże pokłady złota w różnorodnych odsłonach. Bransoletki, które w upalne dni zasługują na uwagę, są lekkie i finezyjne, czyli idealne na lato.

Złoto próby 375 rewelacyjnie wygląda na skórze muśniętej słońcem. Odsłonięte ręce aż się proszą o ozdoby, które podkreślą smukłe nadgarstki. Taka biżuteria powinna być delikatna, żeby nie przyćmić dziewczęcego uroku, który wszystkie posiadamy. Dobrym wyborem będzie zatem bransoletka ze znakiem nieskończoności. Wymowny symbol jest centralnym akcentem dodatku. Długi na 1 cm znak zawieszono na cienkim łańcuszku o regulowanej długości. Przy zapięciu znajduje się niewielka zawieszka z monogramem Ani Kruk. Bransoletka występuje w rozmiarze uniwersalnym i pasuje praktycznie do wszystkiego. Pięknie uzupełni sukienkę koktajlową, jak też kreację plażową.

BRANSOLETKA-nieskonczonosc

Złoto na okrągło, czyli jak wybierać bransoletki damskie?

Subtelne bransoletki bardzo dobrze prezentują się w zestawach. Można je łączyć po kilka, pilnując przy tym, żeby modele do siebie pasowały. Korzystnie wyglądają ze sobą ozdoby z podobnym motywem, np. koła. W kolekcji Golden Eye znajdziemy bransoletki z kołami w różnych odsłonach. Ozdoby z elementem cienkiej obrączki świetnie współgrają w pakiecie dwóch lub trzech sztuk. Z kolei bransoletki z zawieszką w postaci grubego koła, lepiej jest łączyć z innym rodzajem biżuterii, np. naszyjnikiem utrzymanym w tym samym tonie.

BRANSOLETKA-kółko

Wybierając bransoletki ze złota, należy zwracać uwagę na wykończenie i ogólny poziom wykonania ozdoby. Zawsze dokładnie przyjrzyjmy się splotowi łańcuszka: nawet, jeśli jest drobny, na całej długości powinien być starannie dopracowany. Biżuteria zawierająca więcej elementów często przybiera symetryczną formę. Upewnijmy się, że wszystkie części dobrze się trzymają i zostały równo rozmieszczone, jak np. w bransoletce z pięcioma złotymi kółeczkami.

BRANSOLETKA-z-pięcioma-kółkami

Elementy ułożono w przemyślany sposób, a różne średnice kółek sprawiają, że dodatek przykuwa wzrok. Ozdoby są płaskie, dzięki czemu doskonale układają się na nadgarstku. Żadna z części nie odstaje, o wszystkim pomyślano. Zadbano nawet o rozszerzenie splotu przy zapięciu. Gdy zyskamy pewność, że wybrana przez nas bransoletka spełnia wymienione warunki, śmiało możemy ją kupić. Odpowiednio noszona i przechowywana, będzie nam służyła przez wiele lat.

Więcej bransoletek ze złota znajdziesz tutaj.

 

AK-TEAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *