all

Pierścionki na co dzień – 5 modeli na każdą okazję

Pierścionki wydają się świetnym wyborem biżuterii na każdy dzień tygodnia. Niewielki krążek na palcu będzie pasował do niemal każdego stylu i, w większości przypadków, nawet zapomnisz o jego istnieniu. Biżuteria noszona na co dzień powinna być właśnie taka − nie tylko piękna, ale przede wszystkim wygodna. Oczywiście nie w każdym z pierścionków, który Cię urzeknie, będziesz czuła się komfortowo podczas wykonywania codziennych czynności, dlatego chcemy zaproponować Ci 5 przykładowych modeli, które łączą piękno z wygodą.

pierścionki na co dzień

Jakie powinny być pierścionki na co dzień?

Złote, srebrne, z różowego lub białego złota. Mogą być w formie surowej obrączki, otwarte lub wykończone cyrkoniami, masą perłową, kamieniami naturalnymi, a nawet brylantami. Ponieważ wybór jest ogromny, można spróbować go ograniczyć, decydując się na modele, które pozwalają czuć się wyjątkowo podczas codziennych, rutynowych czynności, które z kolei wymagają prostej formy i niewielkich, nieodstających elementów. Nie powinny być również zbyt krzykliwe, bo o ile podczas wypadu na miasto z przyjaciółmi, mogłyby stać się dość intrygującym dodatkiem, tak raczej na firmowym spotkaniu z klientem są nie na miejscu. Pierścionki na co dzień, tak jak każde inne, mogą opowiadać pewną historię, jeśli więc pragniesz biżuterii, za pomocą której przekażesz zaszyfrowane informacje światu, to ważne byś poznała także znaczenie pierścionków na palcach.

pierścionki złote obrączkowe

5 propozycji na co dzień od ANI KRUK

Utarło się, że na co dzień kobietom, oczywiście tym zamężnym lub zaręczonym, towarzyszą pierścionki zaręczynowe i obrączki. Biżuteria na co dzień nie musi wiązać się jednak wyłącznie z obietnicą wspólnego życia. Sprawdź 5 propozycji, które każdego dnia tygodnia możesz włożyć na palec totalnie bez zobowiązań.

 1. Pierścionek obrączkowy
  Dla kobiet, ceniących sobie, delikatność i elegancję pierścionki złote i srebrne w postaci obrączek stanowią idealne rozwiązanie. Noszone solo subtelnie podkreślą Twoje dłonie, a w towarzystwie innych pierścionków np. tych ozdobionych kamieniami, stworzą ciekawe i pełne możliwości zestawy. Możesz wyjść również poza klasyczne formy, wybierając pierścionek-obrączkę w nie tak oczywistej formie. Nasza propozycja to subtelny pierścionek TRENDY. Ten wykonany ze srebra i pozłacany dodatek o grubości 2 mm i interesującym kształcie, wyszczupla optycznie palce. Wielbicielki błyskotek mogą postawić na proste pierścionki w formie obrączek z osadzonymi w nich kamieniami.
 2. Pierścionek z cyrkonią
  Cyrkonie wręcz idealnie nadają się do noszenia na co dzień. Bronią się przystępną ceną oraz bogactwem kolorów i kształtów. Każda kobieta ceni możliwości wyboru, jakie dają. Pierścionek SUGAR ma delikatną formę, która sprawdzi się na co dzień, a dodatkowo przyciąga wzrok za sprawą głębokiego turkusu umieszczonej w nim cyrkonii. Jeśli ten kolor nie oddaje Twojego charakteru i nie pasuje do Twoich stylizacji, możesz postawić na bardziej uniwersalne odcienie – przykładowo na klasyczne, białe cyrkonie. Biżuteria z cyrkoniami to żywy dowód na to, że kolorami można, a nawet należy się bawić.
 3. Pierścionek otwarty
  Czy są tu fanki mniej formalnych i nowoczesnych form? Jeśli należysz do nich, na pewno znajdziesz wśród naszych propozycji coś dla siebie. Pierścionek otwarty to typ biżuterii, który wyróżnia się brakiem zdobienia w centralnym punkcie krążka, a otwarta forma staje się pretekstem do zaprezentowania zdobień na jego dwóch końcach. Pierścionek HIPPIE to prosty, pozłacany model zakończony zdobieniem w postaci piórek. Wybór tego rodzaju pierścionków to nie tylko kwestia estetyki. Jest to praktyczne rozwiązanie, dla kobiet, które na co dzień pragną ozdabiać swoje dłonie, ale mają tendencję do obrzęków i zatrzymywania wody w organizmie, co utrudnia zdejmowanie i zakładanie biżuterii. Wycięcie w pierścionkach otwartych znacznie ułatwia ich noszenie.
 4. Pierścionek z perłą
  Perły kojarzone z elegancją i wyrafinowanym stylem, coraz częściej pojawiają się w codziennych stylizacjach. Delikatny i cienki krążek na palcu z pojedynczą drobną perłą, jak pierścionek ARIEL sprawdzi się przy luźniejszych stylizacjach, a w przestrzeni biurowej przełamie sztywny dress code. Alternatywą dla niewielkiej perłowej kuleczki może być także masa perłowa.
  pierścionki na co dzień z perłą
 5. Złoty pierścionek z brylantem
  Zagwarantuj sobie odrobinę luksusu w zwykły dzień. Pomoże Ci w tym pierścionek DIAMONDS. Wykonany z białego złota próby 585 i wysadzany brylantami, może być wartościowym prezentem dla siebie, świadczącym o niezależności i samoakceptacji. Nikt nie powiedział, że drogie rzeczy zarezerwowane są na wyjątkowe okazje. Jeśli możesz pozwolić sobie na taki wydatek, to nie wahaj się. Brylanty i białe złoto to wyjątkowe surowce, których trwałość jest stworzona do wymagań, jakie stawia przed nimi codzienność.
  pierścionki z brylantami

Czy pierścionki na co dzień to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak! Wybór odpowiedniej ozdoby na palec, nie jest tak wymagającym procesem, jak dobór odpowiedniego naszyjnika i nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Bransoletki i naszyjniki mogą zniknąć pod rękawami niektórych sukienek czy bluzek lub pod szalikami. Pierścionki pozostają zawsze widoczne, bez problemu też poradzisz sobie z ich dopasowaniem nawet wtedy, gdy nie jesteś modowym guru. Pamiętaj tylko, że pierścionki na co dzień, oprócz urzekającego wyglądu, powinny zagwarantować Ci wygodę i nie ograniczać podczas wykonywania codziennych czynności. Życzymy zjawiskowej biżuterii na każdy dzień.